Czwartek, 28 sierpnia 2014 Godz.: 11:04:13 Imieniny: Patrycji, Augustyna, Wyszomira Czytających: 259 Niezalogowany

Wiadomości, Świdnica

Mikołajkowe zawody pływackie szkół podstawowych

Niedziela, 8 grudnia 2013, 20:40, ostatnia aktualizacja: 2013-12-08 21:11
MDvR
Miej świadomość
Nieoczekiwany Transfer Energii 

Polska Środa, 20:15
27 sierpnia 2014

 
Najnowsze ogłoszenia
przewozy do wiednia
Prestiz -wolne terminy X i XII
Do wynajęcia pokój
Bambusy do masażu
Mieszkanie o pow. 63 m2, położ
Kasjer Sprzedawca Żarów
Prace dyplomowe
Autolaweta Wynajem, transport Aut
Opiekun/-ka osób starszych
Nie zdałeś matury? Przeczytaj!
Opiekunka w Niemczech
Hotel w Karpaczu zatrudni
Opiekun(ka) osób starszych
Praca w domu przy komputerze !
Filmowanie wideo i foto imprez

Dodaj ogłoszenie za free
 
Kalendarz wydarzeń
 
Kategorie wydarzeń
Inne2
Koncerty8
Plenerowe1
Wystawy9
 
 
Fot. użyczone

Pływacy i pływaczki ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Świdnicy zdominowali mikołajowe zawody pływackie, które odbyły się 5 grudnia na basenie krytym przy ul. Równej 9. Organizowana tradycyjnie co roku impreza przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zgromadziła 99 zawodników (42 dziewczynki i 57 chłopców) z pięciu świdnickich podstawówek.

Rywalizowano w stylu dowolnym, klasy I-IV na dystansie 25 metrów, klasy V-VI na 50 metrów. Jak na mikołajki przystało organizator przygotował dla każdego uczestnika zawodów słodki prezent w postaci czekolady wręczanej tuż po ukończonym starcie. Najlepszych dekorowano na podium pamiątkowymi medalami oraz dyplomami i właśnie tutaj w każdej kategorii wiekowej na najwyższym stopniu stawali uczniowie czwórki.


A oto wyniki klasyfikacji indywidualnej:

Klasa I – dziewczynki – 25 m

1. Katarzyna Mus /31,15/ - SP 4

Klasa I – chłopcy – 25 m
1.Paweł Pietrzak /26,53/ - SP 4
2. Igor Malinowski /31,19/ - SP 4
3. Stanisław Dzięcielewski /33,88/ - SP 4

Klasa II – dziewczynki – 25 m
1. Kinga Fąfara /19,19/ - SP 4
2. Hanna Jędrzejewska /23,72/ - SP 4
3. Aleksandra Majewska /24,66/ - SP 4
4. Hania Kubacka /26,04/ - SP 105
5. Aleksandra Ceglińska /27,50/ - SP 4
6. Maja Banaszak /30,44/ - SP 1
7. Nadia Bieszczad /33,38/ - SP 1
8. Maja Sakowska /35,03/ - SP 105
9. Julia Przyborowska /40,66/ - SP 6

Klasa II – chłopcy – 25 m
1. Tymoteusz Jaśków /19,84/ - SP 4
2. Emil Płoczyniak /23,50/ - SP 1
3. Bartosz Jurga /24,29/ - SP 4
4. Jakub Kalicki /24,78/ - SP 4
5. Maksymilian Komorowski /25,69/ - SP 6
6. Igor Ratajczak /27,50/ - SP 6
7. Stanisław Romanik /28,19/ - SP 1
8. Antoni Romanik /28,78/ - SP 1
9. Kacper Okruta /52,02/ - SP 315

Klasa III – dziewczynki – 25 m
1. Dominika Sokołowska /16,12/ - SP 4
2. Lena Niemczyk /16,59/ - SP 4
3. Maria Kutyło /17,85/ - SP 4
4. Julia Rusak /24,81/ - SP 105
5. Amelia Cieślak /26,37/ - SP 1
6. Inga Kmiecik /28,14/ - SP 6
7. Dominika Kałużna /29,62/ - SP 6
8. Natalia Piestrak /31,17/ - SP 315
9. Wiktoria Sagała /22,65/ - SP 6
10. Wiktoria Fiałka /44,72/ - SP 315

Klasa III – chłopcy – 25 m
1. Jakub Dzieniakowski /16,78/ - SP 4
2. Łukasz Szporko /17,91/ - SP 105
3. Oliwier Malinowski /17,97/ - SP 4
4. Konrad Nowak /23,06/ - SP 1
5. Igor Kańczuga /24,90/ - SP 1
6. Aleksander Bońciun /25,28/ - SP 105
7. Jakub Gruszczyński /25,90/ - SP 6
8. Michał Steroń /27,24/ - SP 6
9. Wiktor Suchołbiak /27,47/ - SP 6
10. Maksymilian Skóra /27,78/ - SP 6
11. Jakub Kosakowski /28,85/ - SP 6
12. Hubert Brzeski /30,06/ - SP 6
13. Aleks Sroga /33,93/ - SP 315
14. Kacper Błaszczyk /36,56/ - SP 315
15. Kamil Waśniowski /37,35/ - SP 315

Klasa IV – dziewczynki – 25 m
1. Ewelina Kalicka /16,59/ - SP 4
2. Martyna Szczurowska /18,00/ - SP 4
3. Urszula Marmajewska /18,41/ - SP 1
4. Hanna Karwowska /22,31/ - SP 1
5. Maja Sarzyńska /24,20/ - SP 6
6. Zofia Wąsowska /25,75/ - SP 105
7. Weronika Kolanek /26,19/ - SP 6
8. Wiktoria Hoyer /27,00/ - SP 105
9. Weronika Olejnik /29,96/ - SP 6
10. Iga Urbańczyk /36,25/ - SP 1

Klasa IV – chłopcy – 25 m
1. Oskar Cebula /15,00/ - SP 4
2. Michał Pietrzak /15,35/ - SP 4
3. Mateusz Podbielski /21,14/ - SP 6
4. Fabian Tragarz /22,84/ - SP 6
5. Rafał Dzidek /23,35/ - SP 6
6. Bartosz Kaczmarczyk /24,41/ - SP 6
7. Mateusz Trzciński /24,82/ - SP 6
8. Mikołaj Nawara /26,10/ - SP 1
9. Kacper Kaczmarek /27,68/ - SP 315
10. Filip Zając /30,62/ - SP 315

Klasa V – dziewczynki – 50 m
1. Agnieszka Franków /32,94/ - SP 4
2. Justyna Wierzbicka /35,81/ - SP 4
3. Julia Agatowska /39,59/ - SP 105
4. Krystyna Tomczak /51,91/ - SP 6
5. Paulina Rogowska /1.01,47/ - SP 315

Klasa V – chłopcy – 50 m
1. Marcin Frejnagel /34,62/ - SP 4
2. Marek Lurka /38,31/ - SP 1
3. Karol Kopycki /39,01/ - SP 4
4. Szymon Lepak-Przybyłowicz /41,44/ - SP 6
5. Szymon Gładysz /41,68/ - SP 105
6. Dawid Hanc /45,06/ - SP 6
7. Marcel Żukowski /45,32/ - SP 6
8. Maksymilian Cząstka /45,38/ - SP 6
9. Filip Ciunajtis /48,21/ - SP 1
10. Wiktor Zdanowicz /58,57/ - SP 315
11. Dawid Walczak /1.30,50/ - SP 315
Wiktor Waleński /nie ukończył/

Klasa VI – dziewczynki – 50 m
1. Aleksandra Młocek /36,94/ - SP 4
2. Iga Bystrzycka /37,69/ - SP 1
3. Maria Krzyżaniak /38,53/ - SP 4
4. Natalia Wajs /40,13/ - SP 1
5. Oliwia Zgraja /42,25/ - SP 1
6. Natalia Skalińska /47,09/ - SP 6
7. Aleksandra Siwiak /1.04,43/ - SP 6

Klasa VI – chłopcy – 50 m
1. Oskar Jochymek /29,18/ - SP 4
2. Jakub Borowy /30,82/ - SP 4
3. Jędrzej Glinka /34,72/ - SP 1
4. Damian Kasprzak /36,80/ - SP 1
5. Krystian Wysoczański /44,77/ - SP 1
6. Igor Borysionek /51,56/ - SP 6
7. Szymon Szuter /1.01,65/ - SP 6
Hubert Mazur /57,73/ - DSQ

Do klasyfikacji drużynowej Współzawodnictwa szkolnego liczona była suma punktów w poszczególnych kategoriach wiekowych zdobyta w zawodach indywidualnych. Sumowane były trzy najlepsze wyniki osobno dla dziewcząt i chłopców. Punkty przyznawano wg zasady : za I miejsce – 9 pkt, II – 7 pkt, III – 6 pkt, IV-V – 5 pkt, VI-VIII – 4 pkt, IX-XII – 3 pkt, XIII-XVI – 2 pkt, XVII-XX – 1 pkt.

Klasyfikacja drużynowa /w nawiasie z punktacją do współzawodnictwa szkolnego/ :

DZIEWCZĘTA

1. SP 4 – 100 pkt /10 pkt/
2. SP 1 – 44 pkt /8 pkt/
3. SP 6 – 39 pkt /7 pkt/
4. SP 105 – 28 pkt /6 pkt/
5. SP 315 – 12 pkt /5 pkt/

CHŁOPCY
1. SP 4 – 104 pkt /10 pkt/
2. SP 6 – 57 pkt /8 pkt/
3. SP 1 – 55 pkt /7 pkt/
4. SP 315 – 21 pkt /6 pkt/
5. SP 105 – 16 pkt /5 pkt/
Dodatki: Zapisz | Drukuj | Wyślij | Zapamiętaj
Następna wiadomość Inne 
 Poprzednia wiadomość Strona główna 
 
Waszym zdaniem
Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta w portalu Świdniczka - zarejestruj się!
 
Będzie się działo! - Świdniczka poleca
 
Najczęściej czytane komentowane
10 30
10 30
 
Najnowsze wiadomości
Siatkarski turniej na zakończenie wakacji Siatkarski turniej na zakończenie wakacji 

Świdnica Środa, 21:06
27 sierpnia 2014

Poranny deszcz i wiatr najwyraźniej wystraszyły chętnych do grania w siatkówkę plażową w trzecim...
Remis Polonii–Stali – w tabeli szósta lokata Remis Polonii–Stali – w tabeli szósta lokata 

III-liga Wtorek, 00:59
26 sierpnia 2014

W wyjazdowej potyczce w ramach 4. kolejki III–ligi dolnośląsko–lubuskiej, piłkarze Polonii–Stali...
Odmienne nastroje u naszych IV–ligowców – wyniki 2. kolejki i tabela Odmienne nastroje u naszych IV–ligowców – wyniki 2. kolejki i tabela 

IV-liga Wtorek, 00:45
26 sierpnia 2014

W zupełnie innych nastrojach kończyły drugą serię spotkań IV–ligi drużyny z powiatu świdnickiego....
Klasa okręgowa: Kryzys Karoliny trwa Klasa okręgowa: Kryzys Karoliny trwa  (5)

klasa okręgowa Wtorek, 00:36
26 sierpnia 2014

Wciąż na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie czekają kibice Karoliny Jaworzyna Śląska, która...
Klasa A: Unia wywozi komplet punktów z uzdrowiska Klasa A: Unia wywozi komplet punktów z uzdrowiska 

klasa A Wtorek, 00:27
26 sierpnia 2014

MKS Szczawno Zdrój do niedawna grający w IV–lidze wciąż bez punktu w rozgrywkach klasy A. Tym razem...
Klasa B: Herbapol, Tęcza i Orzeł z trzema wygranymi Klasa B: Herbapol, Tęcza i Orzeł z trzema wygranymi 

klasa B Wtorek, 00:09
26 sierpnia 2014

Kolejne trzecie już zwycięstwa w bieżących rozgrywkach zanotowali piłkarze Herbapolu Stanowice, Tęczy...
Świetna końcówka Zjednoczonych – triumf nad Włókniarzem Świetna końcówka Zjednoczonych – triumf nad Włókniarzem 

IV-liga Poniedziałek, 13:32
25 sierpnia 2014

Prawdziwą huśtawkę nastrojów zaserwowali swoim kibicom piłkarze IV–ligowych Zjednoczonych Żarów....
Baty od Orkana Baty od Orkana 

IV-liga Niedziela, 22:13
24 sierpnia 2014

Nie tak wyobrażali sobie pożegnanie z własnym stadionem piłkarze AKS–u Strzegom, którzy z uwagi na...
Turniej plażówki w Jaworzynie Śląskiej Turniej plażówki w Jaworzynie Śląskiej 

Jaworzyna Śląska Niedziela, 21:52
24 sierpnia 2014

Zapraszamy wszystkich starszych i młodszych w sobotę, 30 sierpnia od godz. 12.00 na I Jaworzyński...
Żal zmarnowanych okazji Żal zmarnowanych okazji 

III-liga Niedziela, 21:39
24 sierpnia 2014

Zaledwie z punktem wrócili z Karnina piłkarze Polonii–Stali Świdnica, którzy zremisowali z miejscowym...
Zobacz więcej artykułów
 
Redakcja
Masz problem? A może wiesz coś ciekawego i chcesz się z nami ta wiedzą podzielić? Zadzwoń do nas.
TEL. 512 017 164

W czwartek dyżuruje
dziennikarz
Mateusz Dzień
Od 12.00 do 14.00

 
Wiadomości |  Sport |  Fotoreportaże |  Ogłoszenia |  Imprezy |  Regulaminy 
© 2002-2014 Swidniczka jest znakiem należącym do Highlander's Group.
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Napisz do nas | Redakcja | Jelenia Góra | Świdnica | Wałbrzych | Logo