Czytaj także: Jelenia Góra Wałbrzych

Czwartek, 11 lutego 2016 Godz.: 17:51:31 Imieniny: Bernadetty, Marii, Łazarza Czytających: 389 Niezalogowany

Wiadomości, Świdnica

Mikołajkowe zawody pływackie szkół podstawowych

Niedziela, 8 grudnia 2013, 20:40, ostatnia aktualizacja: 2013-12-08 21:11
MDvR
Miej świadomość
Polska kontra EU 

Europa Niedziela, 00:55
24 stycznia 2016

 
Najnowsze ogłoszenia
Sprzedam Mieszkanie Os. Zawisz
Przeglady gazowe Kraków
Gwarancja najwyższych cen skup
Praca w opiece w Niemczech
Pracownik w Punkcie Solarium
Tancerki
Praca w klubie
Przeprowadzki PL-UK-PL
Naprawa domofonów Kraków tel.5
Opieka do Pani (83l.)
Tancerki
Praca w klubie
Praca od zaraz
Praca od zaraz.
Działka budowlana

Dodaj ogłoszenie za free
 
Kalendarz wydarzeń
Kategorie wydarzeń
Galeria Victoria2
Teatry11
Biblioteka pod Atlantami18
Koncerty15
Zapowiedzi Wydawnicze54
Inne12
 
Fot. użyczone

Pływacy i pływaczki ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Świdnicy zdominowali mikołajowe zawody pływackie, które odbyły się 5 grudnia na basenie krytym przy ul. Równej 9. Organizowana tradycyjnie co roku impreza przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zgromadziła 99 zawodników (42 dziewczynki i 57 chłopców) z pięciu świdnickich podstawówek.

Rywalizowano w stylu dowolnym, klasy I-IV na dystansie 25 metrów, klasy V-VI na 50 metrów. Jak na mikołajki przystało organizator przygotował dla każdego uczestnika zawodów słodki prezent w postaci czekolady wręczanej tuż po ukończonym starcie. Najlepszych dekorowano na podium pamiątkowymi medalami oraz dyplomami i właśnie tutaj w każdej kategorii wiekowej na najwyższym stopniu stawali uczniowie czwórki.


A oto wyniki klasyfikacji indywidualnej:

Klasa I – dziewczynki – 25 m

1. Katarzyna Mus /31,15/ - SP 4

Klasa I – chłopcy – 25 m
1.Paweł Pietrzak /26,53/ - SP 4
2. Igor Malinowski /31,19/ - SP 4
3. Stanisław Dzięcielewski /33,88/ - SP 4

Klasa II – dziewczynki – 25 m
1. Kinga Fąfara /19,19/ - SP 4
2. Hanna Jędrzejewska /23,72/ - SP 4
3. Aleksandra Majewska /24,66/ - SP 4
4. Hania Kubacka /26,04/ - SP 105
5. Aleksandra Ceglińska /27,50/ - SP 4
6. Maja Banaszak /30,44/ - SP 1
7. Nadia Bieszczad /33,38/ - SP 1
8. Maja Sakowska /35,03/ - SP 105
9. Julia Przyborowska /40,66/ - SP 6

Klasa II – chłopcy – 25 m
1. Tymoteusz Jaśków /19,84/ - SP 4
2. Emil Płoczyniak /23,50/ - SP 1
3. Bartosz Jurga /24,29/ - SP 4
4. Jakub Kalicki /24,78/ - SP 4
5. Maksymilian Komorowski /25,69/ - SP 6
6. Igor Ratajczak /27,50/ - SP 6
7. Stanisław Romanik /28,19/ - SP 1
8. Antoni Romanik /28,78/ - SP 1
9. Kacper Okruta /52,02/ - SP 315

Klasa III – dziewczynki – 25 m
1. Dominika Sokołowska /16,12/ - SP 4
2. Lena Niemczyk /16,59/ - SP 4
3. Maria Kutyło /17,85/ - SP 4
4. Julia Rusak /24,81/ - SP 105
5. Amelia Cieślak /26,37/ - SP 1
6. Inga Kmiecik /28,14/ - SP 6
7. Dominika Kałużna /29,62/ - SP 6
8. Natalia Piestrak /31,17/ - SP 315
9. Wiktoria Sagała /22,65/ - SP 6
10. Wiktoria Fiałka /44,72/ - SP 315

Klasa III – chłopcy – 25 m
1. Jakub Dzieniakowski /16,78/ - SP 4
2. Łukasz Szporko /17,91/ - SP 105
3. Oliwier Malinowski /17,97/ - SP 4
4. Konrad Nowak /23,06/ - SP 1
5. Igor Kańczuga /24,90/ - SP 1
6. Aleksander Bońciun /25,28/ - SP 105
7. Jakub Gruszczyński /25,90/ - SP 6
8. Michał Steroń /27,24/ - SP 6
9. Wiktor Suchołbiak /27,47/ - SP 6
10. Maksymilian Skóra /27,78/ - SP 6
11. Jakub Kosakowski /28,85/ - SP 6
12. Hubert Brzeski /30,06/ - SP 6
13. Aleks Sroga /33,93/ - SP 315
14. Kacper Błaszczyk /36,56/ - SP 315
15. Kamil Waśniowski /37,35/ - SP 315

Klasa IV – dziewczynki – 25 m
1. Ewelina Kalicka /16,59/ - SP 4
2. Martyna Szczurowska /18,00/ - SP 4
3. Urszula Marmajewska /18,41/ - SP 1
4. Hanna Karwowska /22,31/ - SP 1
5. Maja Sarzyńska /24,20/ - SP 6
6. Zofia Wąsowska /25,75/ - SP 105
7. Weronika Kolanek /26,19/ - SP 6
8. Wiktoria Hoyer /27,00/ - SP 105
9. Weronika Olejnik /29,96/ - SP 6
10. Iga Urbańczyk /36,25/ - SP 1

Klasa IV – chłopcy – 25 m
1. Oskar Cebula /15,00/ - SP 4
2. Michał Pietrzak /15,35/ - SP 4
3. Mateusz Podbielski /21,14/ - SP 6
4. Fabian Tragarz /22,84/ - SP 6
5. Rafał Dzidek /23,35/ - SP 6
6. Bartosz Kaczmarczyk /24,41/ - SP 6
7. Mateusz Trzciński /24,82/ - SP 6
8. Mikołaj Nawara /26,10/ - SP 1
9. Kacper Kaczmarek /27,68/ - SP 315
10. Filip Zając /30,62/ - SP 315

Klasa V – dziewczynki – 50 m
1. Agnieszka Franków /32,94/ - SP 4
2. Justyna Wierzbicka /35,81/ - SP 4
3. Julia Agatowska /39,59/ - SP 105
4. Krystyna Tomczak /51,91/ - SP 6
5. Paulina Rogowska /1.01,47/ - SP 315

Klasa V – chłopcy – 50 m
1. Marcin Frejnagel /34,62/ - SP 4
2. Marek Lurka /38,31/ - SP 1
3. Karol Kopycki /39,01/ - SP 4
4. Szymon Lepak-Przybyłowicz /41,44/ - SP 6
5. Szymon Gładysz /41,68/ - SP 105
6. Dawid Hanc /45,06/ - SP 6
7. Marcel Żukowski /45,32/ - SP 6
8. Maksymilian Cząstka /45,38/ - SP 6
9. Filip Ciunajtis /48,21/ - SP 1
10. Wiktor Zdanowicz /58,57/ - SP 315
11. Dawid Walczak /1.30,50/ - SP 315
Wiktor Waleński /nie ukończył/

Klasa VI – dziewczynki – 50 m
1. Aleksandra Młocek /36,94/ - SP 4
2. Iga Bystrzycka /37,69/ - SP 1
3. Maria Krzyżaniak /38,53/ - SP 4
4. Natalia Wajs /40,13/ - SP 1
5. Oliwia Zgraja /42,25/ - SP 1
6. Natalia Skalińska /47,09/ - SP 6
7. Aleksandra Siwiak /1.04,43/ - SP 6

Klasa VI – chłopcy – 50 m
1. Oskar Jochymek /29,18/ - SP 4
2. Jakub Borowy /30,82/ - SP 4
3. Jędrzej Glinka /34,72/ - SP 1
4. Damian Kasprzak /36,80/ - SP 1
5. Krystian Wysoczański /44,77/ - SP 1
6. Igor Borysionek /51,56/ - SP 6
7. Szymon Szuter /1.01,65/ - SP 6
Hubert Mazur /57,73/ - DSQ

Do klasyfikacji drużynowej Współzawodnictwa szkolnego liczona była suma punktów w poszczególnych kategoriach wiekowych zdobyta w zawodach indywidualnych. Sumowane były trzy najlepsze wyniki osobno dla dziewcząt i chłopców. Punkty przyznawano wg zasady : za I miejsce – 9 pkt, II – 7 pkt, III – 6 pkt, IV-V – 5 pkt, VI-VIII – 4 pkt, IX-XII – 3 pkt, XIII-XVI – 2 pkt, XVII-XX – 1 pkt.

Klasyfikacja drużynowa /w nawiasie z punktacją do współzawodnictwa szkolnego/ :

DZIEWCZĘTA

1. SP 4 – 100 pkt /10 pkt/
2. SP 1 – 44 pkt /8 pkt/
3. SP 6 – 39 pkt /7 pkt/
4. SP 105 – 28 pkt /6 pkt/
5. SP 315 – 12 pkt /5 pkt/

CHŁOPCY
1. SP 4 – 104 pkt /10 pkt/
2. SP 6 – 57 pkt /8 pkt/
3. SP 1 – 55 pkt /7 pkt/
4. SP 315 – 21 pkt /6 pkt/
5. SP 105 – 16 pkt /5 pkt/
Dodatki: Zapisz | Drukuj | Wyślij | Zapamiętaj
Następna wiadomość Inne 
 Poprzednia wiadomość Strona główna 
 
Waszym zdaniem
Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta w portalu Świdniczka - zarejestruj się!
 
Będzie się działo! - Walbrzyszek poleca
Najczęściej czytane komentowane
10 30
10 30
 
Najnowsze wiadomości
Janik o sobie przypomniał Janik o sobie przypomniał 

Świebodzice Czwartek, 13:49
11 lutego 2016

W rozegranym w środę meczu sparingowym zespół seniorów Victorii Świebodzice pokonał drużynę Fali...
I liga piłki ręcznej: Powtórzyć wynik I liga piłki ręcznej: Powtórzyć wynik 

Świdnica Czwartek, 13:48
11 lutego 2016

SMS ZPRP Gdańsk, czyli zespół złożony z najbardziej uzdolnionych polskich piłkarzy ręcznych młodego...
Nowy sprzęt dla akrobatów Nowy sprzęt dla akrobatów 

Żarów Czwartek, 13:46
11 lutego 2016

Sekcja akrobatyki sportowej wzbogaciła się o nową ścieżkę akrobatyczną.
LKS ograł Nefryt LKS ograł Nefryt 

Bystrzyca Górna Środa, 15:27
10 lutego 2016

W drugim meczu kontrolnym, seniorzy LKS Bystrzyca Górna pokonali Nefryt Jordanów 5–2.
Dobry początek Karoliny Dobry początek Karoliny 

Jaworzyna Śląska Środa, 15:26
10 lutego 2016

Podopieczni Tomasza Idziaka z Karoliny Jaworzyna Śląska rozegrali pierwszy mecz kontrolny.
Żarów wygrał z juniorami Żarów wygrał z juniorami 

Świdnica Środa, 15:25
10 lutego 2016

Piłkarze IV–ligowych Zjednoczonych Żarów w meczu kontrolnym pokonali 2–1 juniorów Polonii–Stali...
Polonia/Stal na drugim miejscu Polonia/Stal na drugim miejscu 

Świdnica Środa, 15:23
10 lutego 2016

Młodzi piłkarze Polonii–Stali Świdnica prowadzenie przez trenera Tomasza Oleksego zajęli drugie...
Electrolux Cup na finiszu Electrolux Cup na finiszu 

Żarów Poniedziałek, 15:49
8 lutego 2016

Rezultaty przedostatniej kolejki Żarowskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej Electrolux Cup!
I Otwarty Turniej Młodych Mistrzów World Kick–Boxing–Karate Sport Federation (WKSF) [FOTO] I Otwarty Turniej Młodych Mistrzów World Kick–Boxing–Karate Sport Federation (WKSF)  

Dobromierz Poniedziałek, 18:32
8 lutego 2016

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z I Otwartego Turnieju Młodych Mistrzów World...
Victoria remisuje nad morzem Victoria remisuje nad morzem 

Międzyzdroje Poniedziałek, 15:47
8 lutego 2016

W rozegranym w niedzielę 7 lutego meczu sparingowym podczas pobytu na obozie sportowym w Międzyzdrojach...
Zobacz więcej artykułów
 
Redakcja
Masz problem? A może wiesz coś ciekawego i chcesz się z nami ta wiedzą podzielić? Napisz do nas na redakcja@swidniczka.com
 
Wiadomości |  Sport |  Fotoreportaże |  Ogłoszenia |  Imprezy |  Regulaminy 
© 2002-2016 Swidniczka jest znakiem należącym do Highlander's Group.
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Napisz do nas | Redakcja | Jelenia Góra | Świdnica | Wałbrzych | Logo