Czytających: 1572

klasa okręgowa: Efektowne zwycięstwo seniorów Stali

Poniedziałek, 31 marca 2014, 13:05
Aktualizacja: 13:12
Bardzo solidnie zaprezentowała się druga drużyna seniorów świdnickiego klubu występująca w rozgrywkach wałbrzyskiej klasy okręgowej. Podopieczni Tomasza Oleksego pokonali na własnym obiekcie 5:0 Trojana Lądek Zdrój zaliczając wszystkie trafienia w drugiej części spotkania.

Od początku starcia inicjatywę posiadali świdniczanie jednak długo nie byli w stanie zmusić golkipera rywali do kapitulacji. Zabójczy okazał się jednak pierwszy kwadrans drugiej części spotkania. Worek z bramkami rozwiązał Furmankiewicz w 50. minucie meczu skutecznie uderzając zza linii pola karnego. Ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie gospodarzy kilkadziesiąt sekund później, a w 60. minucie Jędrasiewicz popisał się efektownym strzałem z woleja. Przeciwników dobili jeszcze Osienienko i Salamon ustalając końcowy rezultat na 5:0 dla Stali.

Stal Świdnica – Trojan Lądek Zdrój 5:0 (0:0)

Stal: Bęc, Czernicki (73’ Krenczyk), Jędrasiewicz, Salamon (80’ Czoch), Dec, Wilk (15’ Jasiewicz), Sowa, Michał Morawski, Osienienko, Skowroński (28’ Furmankiewicz), Mika (60’ Maciej Morawski)