Czytających: 1700

III-liga: III–ligowe: Derby do jednej bramki!

Niedziela, 19 kwietnia 2015, 16:25
Aktualizacja: Poniedziałek, 20 kwietnia 2015, 4:28
Piłkarze Polonii–Stali Świdnica rozkręcają się na dobre. Po efektownym triumfie w zeszłym tygodniu i zwycięstwie 5:0 z wyżej notowanym UKP Zielona Góra, podopieczni Marcina Morawskiego w takim samym wymiarze pokonali na wyjeździe rywala zza miedzy Bielawiankę Bielawa.

Zapis relacji z meczu:

Skład: Stitou, Pankowski, Sudoł, Salamon, Truszczyński, Rytko, Tobiasz, Tarnov, Skrypak, Kukla, G. Borowy. Na ławce: B. Kot, Luber, Morawski, Sz. Borowy, Rosiak, Szuba

rozpoczynamy mecz i relację z kilkuminutowym opóźnieniem

6' - Tarnov z rzutu wolnego uderza w poprzeczkę

8' - strzał rywali, broni Stitou

16' - wychodzimy na prowadzenie. Golkiper rywali poełnia fatalny błąd wypuszczając piłkę, a do siatki trafia Sudoł!! 1:0 dla Polonii-Stali!!

18' - Tarnov otrzymuje piłkę od Skrypaka i znakomitym strzałem z 10 metrów po krótkim słupku wyprowadza nas na prowadzenie 2:0!!!

Znakomite rozpoczęcie meczu

23' - rzut rożny dla gości, Tobiasz z głowy w poprzeczkę

24' - Skrypak uderza piętką obok słupka

25' - Pankowski świetnie powstrzymuje napastnika rywali wygarniając mu futbolówkę

29' - napastnik przeciwników uderza "Panu Bogu w okno"

36' - kontrolujemy sytuację na boisku

41' - Tarnov uderza z 18 metrów, niestety obok słupka

koniec pierwszej połowy - wygrywamy 2:0

zaczynamy drugą połowę

47' - uderzenie rywali bezpośrednio z rzutu wolnego, piłka obija spojenie słupka z poprzeczką

54' - piłka wpada do bielawskiej sieci po rzucie rożnym, Tarnov niestety na spalonym!

60' - kontra świdniczan, piłka mija słupek bramki Bielawianki

62' - Tarnov dobrze dogrywa do Kukli, ten przenosi piłkę nad poprzeczką

66' - chyba już dobiliśmy na dobre rywali, Kukla wykorzystuje świetne dogranie od Skrypaka pokonując bramkarza z Bielawy w sytuacji jeden na jednego. 3:0!!!

67' - Stitou świetnie broni strzał rywali

70' - Luber zmienia Tobiasza

75' - Jaros zastępuje Tarnova

78' - Skrypak wycięty w polu karnym - rzut karny!!

Sudoł i jest 4:0!!!

81' - W miejsce Kukli wchodzi Sz. Borowy

90' - Kolejny karny dla Polonii-Stali - Sudoł i jest 5:0!!!