Imieniny: Anieli, Jana
Czytających: 2182

Gać: IV liga piłkarska: Karolina w dołku

Środa, 7 września 2016, 12:11
Seniorzy MKS B&W Karolina na wyjeździe przegrali 3–0 z liderem rozgrywek IV ligi – Foto–Higieną Gać.

Jest to trzecia porażka z rzędu drużyny prowadzonej przez Tomasza Idziaka.

Wydarzenia na boisku w dużej mierze ustawiły szybko strzelone przez gospodarzy bramki. W ósmej minucie Foto-Higiena wyszła na prowadzenie. Błąd popełnił przy wprowadzeniu piłki do gry Leletko, przejął ją Wejerowski, który z prawej strony boiska wrzucił w pole karne, tam dobrze ustawiony Grzegorz Dorobek przy bierności obrony umieścił ją w bramce. W 18 minucie było już 2-0. Po fatalnym błędzie naszej defensywy Michał Wróbel pokonał w sytuacji sam na sam naszego bramkarza. Praktycznie całe spotkanie toczyło się pod dyktando faworyzowanych gospodarzy. Ostatnie, trzecie trafienie padło w doliczonym czasie gry drugiej połowy. Autorem gola został Maciej Salak.

MKS B&W Karolina: Leletko – Borowy, Czerniecki, Salamonzolta, Mrowiec, Krawczykzolta, J. Rosiak, Roszak (70′ D. Tymcikzolta), M. Rosiak (74′ Adamowicz), Ptak (80′ Rogowski), Mróz (46′ Schmidt) oraz Wajdzik, Ignatowicz, Tatuśko.