Strzegom: Porażka AKS–u na inaugurację sezonu siatkarskiego w III lidze

Czwartek, 2 listopada 2017, 10:49
Aktualizacja: 10:51
Osiem tygodni przygotowań, ciężkiej pracy w sali sportowej oraz siłowni i wreszcie wystartowali. Drużyna seniorów AKS Strzegom rozpoczęła sezon ligowy 2017/2018.

Inauguracja sezonu dla naszej drużyny odbyła się w Bierutowie. Pierwszy mecz nie był jednak wymarzonym debiutem dla strzegomskich siatkarzy. Dwa pierwsze sety wygrane przez gospodarzy do 19 i 17. Kolejny trzeci set to już zdecydowanie lepsza i skuteczniejsza gra drużyny AKS-u Strzegom. Tę emocjonująca partię strzegomianie zakończyli wynikiem 30:28. W czwartym secie do stanu 20:20 żadna z drużyn nie mogła zdominować rywala. Gdyby nie dwie błędne decyzje w ataku i błąd zagrywki naszych siatkarzy, mielibyśmy tie breaka. No i wynik meczu mógłby być zupełnie inny. Tym razem w meczu Siatkarz Bierutów - AKS Strzegom wynik 3:1.

Zadanie na nadchodzący tydzień? Poprawić skuteczność zagrywki i ataku, by 4 listopada we własnej hali i przy strzegomskiej publiczności pokonać zespół ze Żmigrodu.