Strzegom: Wygrana siatkarzy AKS–u Strzegom

Wtorek, 20 lutego 2018, 11:37
Aktualizacja: 11:39
17 lutego br. siatkarze AKS–u Strzegom podejmowali w hali OSiR drużynę SKFiS Kudowianka Kudowa Zdrój. Po zaciętym, 5–setowym, boju lepsi okazali się podopieczni Roberta Kotowicza.

Po pierwszej rundzie rozgrywek III ligi strzegomski zespół zakwalifikował się do tzw. Dywizji B, czyli grona zespołów walczących o miejsca 7-12 na Dolnym Śląsku.

Pierwszego seta nasi siatkarze wygrali spokojnie do 20. Nikt z kibiców nie spodziewał się, że nerwy i emocje zaczną się na dobre w kolejnych odsłonach meczu. Następne sety to wyrównana gra obydwu zespołów. W drugiej partii - zwycięstwo Kudowianki do 22, a w trzecim do 22 dla AKS-u Strzegom. Strzegomska drużyna z powodzeniem mogła zakończyć spotkanie wynikiem 3:1, ale niestety zabrakło naszym chłopakom „zimnej krwi” w końcówce czwartego seta. W decydującej partii drużyna AKS-u wygrała 15:13.

Gratulujemy naszym zawodnikom, a kibiców zapraszamy na kolejne emocje siatkarskie do hali OSiR już 3 marca o godzinie 16.00.