Czytających: 1496

III-liga szczypiornistów: W derbach ŚKPR lepszy od Żagwi

Czwartek, 17 marca 2011, 0:53
Aktualizacja: Czwartek, 17 marca 2011, 21:17
Nie chodzi tu niestety o mecze pierwszych drużyn, w tych dwukrotnie lepsi byli dzierżoniowianie, a o starcie rezerw w III–lidze szczypiorniaka. Podopieczni Donaty Lulczyk i Marka Mrugasa wygrali 35:29.

Świdniccy zawodnicy od pierwszych minut spotkania wyszli na skromne prowadzenie utrzymując je do końca pierwszej odsłony wygranej 15:12. W drugiej części gry było trochę nerwów, rywale w 48 min. zbliżyli się na jedną bramkę (23:22), jednak od tego momentu świdniczanie zagrali skuteczniej w ataku i szczelniej w obronie. Po 60 minutach na tablicy wyników było 35:29. Świetny mecz rozegrał Michał Rzepecki, zdobywca 12 bramek dla rezerw ŚKPR-u.

ŚKPR II Świdnica – Żagiew II Dzierżoniów 35:29 (15:12)

ŚKPR II: Gątko, Bajkiewicz, Wnęk – Rzepecki (12), Węcek (8), Chaber (7), Kuriata (6), Rymsza (2), Pałkiewicz, Chodyra, Skucha, Panek, Kędzierski, Ratajczak