Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 906
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: "074" zapowiada październikowe wydarzenia

Wtorek, 1 października 2013, 9:13
Aktualizacja: 9:15
Autor: red.
Świdnica: "074" zapowiada październikowe wydarzenia
Fot. użyczone
W stałych punktach można już znaleźć kolejny, październikowy numer przewodnika *"074"*.

12. edycja informatora jak zwykle przynosi wiele zapowiedzi, tym cenniejszych, że nadeszła już jesień, wieczory są coraz krótsze a pogoda nie sprzyja plenerowemu spędzaniu czasu. W taką porę najlepiej udać się na koncert, do kina lub na mecz. W rozpoczętym właśnie miesiącu nasza okolica oferuje najwięcej atrakcji dla miłośników teatru: *14. Dni
Dramaturgii* w Wałbrzychu oraz festiwal *Lokersi *w Legnicy to interesujące wydarzenia kilkudniowe. Poza tym bliżej lub dalej będzie można zobaczyć m.in. spektakle *"Patryk K."*, *"Kwartet"* i *" Złamane paznokcie. Rzecz o Marlenie Dietrich"* a na dzieci czeka *"O ósmej na Arce"* kilka pingwinów.

Jeśli wolicie sport, to zapraszamy m.in. na *VII Międzynarodowy Turniej Bokserski* i rozpoczynający się, kolejny sezon *Świdnickiej Amatorskiej Ligi Koszykówki*.

Kinomaniakom polecamy np. *Festiwal Niezależnych Filmów Fantastycznych i Horrorów* w Bielawie lub *Dni Muzyki Filmowej* w wałbrzyskiej Filharmonii. A jeśli już o muzyce mowa, to do Świdnicy przybędzie *Bisz / B.O.K* (hip-hop) a do Wrocławia *Tomasz Stańko* (jazz).

Więcej informacji można znaleźć w papierowej edycji "074", która od dziś jest dostępna w Świdnicy w Informacji Turystycznej oraz innych punktach na terenie miasta (pełna lista: www.sok.com.pl/074info/074-dystrybucja/). Najbardziej aktualne zapowiedzi wydarzeń można śledzić na stronie www.facebook.com/074info

Wydawcą "074" jest *Świdnicki Ośrodek Kultury* a partnerem wydania*Chocoffee*.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group