Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 824
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: 1 kg marihuany i tymczasowy areszt dla zatrzymanego

Piątek, 31 maja 2019, 9:01
Aktualizacja: 11:03
Autor: red
powiat świdnicki: 1 kg marihuany i tymczasowy areszt dla zatrzymanego
Fot. KPP Świdnica
Kryminalni świdnickiej komendy nie ustają w walce z przestępczością narkotykową. Tym razem efektem ich pracy jest zatrzymanie 27–letniego podejrzanego i zabezpieczone blisko 1 kilograma marihuany.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy wraz z funkcjonariuszami Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach wspólnie prowadzili działania operacyjne, rozpoznając środowisko osób mogących mieć związek z substancjami prawnie zabronionymi na terenie powiatu. W ten sposób realizując wcześniejsze ustalenia operacyjne dotarli do 27- latka.

Na terenie Świebodzic funkcjonariusze zatrzymali do kontroli pojazd, podczas przeszukania którego ujawnili w bagażniku foliowe worki z zawartością suszu koloru zielonego.

27-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego został zatrzymany i przewieziony do jednostki Policji. Zabezpieczony susz technik kryminalistyki poddał wstępnym badaniom potwierdzając, że jest to marihuana. Łącznie zabezpieczono blisko 1 kg marihuany.

Podejrzany usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Grozi mu nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Sąd Rejonowy w Świdnicy po zapoznaniu się ze zgromadzonym materiałem dowodowym wydał decyzję o zastosowaniu wobec 27- latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group