Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1038
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: 1 procent podatku dla Miejskiego Klubu Sportowego Polonia–Stal Świdnica

Środa, 18 lutego 2015, 21:42
Aktualizacja: 21:50
Autor: MDvR
Świdnica: 1 procent podatku dla Miejskiego Klubu Sportowego Polonia–Stal Świdnica
Fot. użyczone
Miejski Klub Sportowy Polonia–Stal Świdnica – klub piłkarski, zrzeszający obecnie w swoich szeregach ponad 600 sportowców ze Świdnicy i najbliższych okolic. Po wejściu w życie drugiego i końcowego etapu porozumienia świdnickich klubów piłkarskich jest najliczniejszym klubem na Dolnym Śląsku dystansując w ilości zarejestrowanych zawodników tak uznane marki jak Śląsk Wrocław, czy Zagłębie Lubin. Klub zajmuje się szkoleniem zarówno chłopców, jak i dziewcząt już od 4. roku życia. MKS Polonia–Stal Świdnica ogłosił z okazji 1% konkurs dla zawodników, rodziców oraz kibiców: "Pozyskaj najwięcej środków z 1% – wykorzystaj całość dla swojej drużyny. 1 procent dla MKS–u – nagrody dla Waszej drużyny!".

Obecnie klub posiada aż 18 zespołów uczestniczących w rozgrywkach i kilka grup naborowych. MKS Polonia-Stal Świdnica stale współpracuje także ze Szkołą Podstawową nr 6, Gimnazjum nr 3 i Gimnazjum nr 4, gdzie znajdują się klasy sportowe pod patronatem klubu. Od wielu lat trwa także stała współpraca z Zespołem Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych przy ulicy Serbskiej w Świdnicy, w efekcie której dzieci i młodzież z Domu Dziecka rozwijają swoją pasję pod okiem trenerów Polonii-Stali Świdnica.

Komunikat odnośnie konkursu

Szanowni Rodzice! Szanowni Przyjaciele Naszego Klubu! W imieniu zawodników, trenerów i Zarządu Klubu zwracamy się do Was z ogromną prośbą o wzięcie udziału w akcji 1% na rzecz MKS POLONIA-STAL ŚWIDNICA.

Prosimy Was abyście do tej szlachetnej akcji zachęcili swoich krewnych, przyjaciół i znajomych. Znając przychylność Państwa do wspierania szkolenia naszych najmłodszych liczymy na Waszą pomoc poprzez udział w akcji.

W tej akcji ważny jest aspekt dla naszych drużyn. Ta z nich, która poprzez swoje działania zgromadzi najwięcej środków otrzyma ich równowartość do wykorzystania na własne pomysły i potrzeby (obóz sportowy, sprzęt sportowy itp.).

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group