Niedziela, 14 kwietnia
Imieniny: Justyny, Waleriana
Czytających: 1252
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Imbramowice: 102 urodziny

Niedziela, 5 marca 2023, 9:44
Aktualizacja: 13:45
Autor: red
Imbramowice: 102 urodziny
Fot. UM Żarów
Takiego jubileuszu pozazdrościć mogłaby jej niejedna osoba! Józefa Trzepla mieszkanka Imbramowic obchodziła 102. urodziny.

Z tej okazji dostojną Jubilatkę odwiedzili burmistrz Leszek Michalak i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Beata Nejman, którzy złożyli na ręce Pani Józefy najserdeczniejsze życzenia.

- Z okazji 102 rocznicy urodzin proszę przyjąć serdeczne podziękowania za wszelkie trudy i owoce minionych lat, a także moc najszczerszych i najwspanialszych życzeń pogody ducha na kolejne lata. Życzę Pani wielu kolejnych, szczęśliwych dni upływających w zdrowiu, wypełnionych miłością najbliższych – życzył dostojnej jubilatce burmistrz Leszek Michalak.

Spotkanie z Jubilatką było również doskonałą okazją do wspomnień. Pani Józefa z uśmiechem na twarzy i wzruszeniem wspominała szczególnie miłe i radosne chwile z życia. W rozmowie wielokrotnie podkreślała, że otoczona jest życzliwą i kochającą rodziną, z którą jest bardzo zżyta. Mimo sporego bagażu doświadczeń jest osobą niezwykle pogodną, cieszącą się dobrym zdrowiem. Jubilatka wcale nie wygląda na swój sędziwy wiek, tryska humorem i rzeczywiście ma świetną pamięć. Jest też niezwykle dobrze zorientowana w świecie - regularnie czyta gazety, na bieżąco śledzi najnowsze wiadomości w telewizji. Jak przyznają domownicy, jest ich prawdziwym rodzinnym „informatorem". A jaka jest jej recepta na długowieczność? - Wsparcie, opieka najbliższej rodziny, ale przede wszystkim … święty spokój – mówiła z uśmiechem na twarzy Jubilatka. Pani Józefa urodziła się 4 marca 1921r. w miejscowości Zabierzów Bocheński koło Niepołomic. Ma 3 dzieci, doczekała się także 6 wnucząt, 12 prawnuków oraz 2 praprawnuczek. Przez wiele lat była aktywną członkinią Koła Gospodyń Wiejskich w Imbramowicach.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group