Poniedziałek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 935
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: 10–lecie klubu GVT

Wtorek, 18 kwietnia 2023, 9:05
Aktualizacja: 9:05
Autor: red
Świebodzice: 10–lecie klubu GVT
Fot. GVT
W sobotę 15 kwietnia świebodzicki klub sportowy GVT (Pho3nix GVT Team) i firma trenerska GVT uroczyście obchodziły 10–lecie pełnej sukcesów działalności.

Jak na sportowców przystało, podczas świętowania nie mogło zabraknąć sportowych aktywności – zarówno obecni, jak i byli zawodnicy GVT wzięli udział w treningu kolarskim, a sportowe zajęcia dla dzieci poprowadziły Maja Włoszczowska i Paulina Kotfica. Współgospodarzem wydarzenia była firma Toyota Nowakowski, która udostępniła w tym celu swój obiekt na Bielanach Wrocławskich.
W obchodach uczestniczyli Burmistrz Miasta Świebodzice Paweł Ozga oraz Zastępca Burmistrza Tobiasz Wysoczański. Klub zaprosił włodarzy miasta nie bez powodu. Jak podkreśla Zbigniew Gucwa, założyciel drużyny, odkąd zespół przeniósł główną siedzibę do Świebodzic, liczyć może na wsparcie samorządu. – Współpracuję zawodowo z różnymi samorządami i śmiało mogę powiedzieć, że Świebodzice są bardzo prosportowe. Nie tylko nasza drużyna może liczyć na wsparcie, z przychylnym przyjęciem spotykają się także organizowane przez nas przedsięwzięcia sportowe, jak Świebodzicka Piatka&Dycha, Bieg na 1 Milę, Pikniki Kolarskie czy treningi dla mieszkańców – mówi.

Burmistrz Miasta i Zastępca Burmistrza odebrali z rąk Zbigniewa Gucwy pamiątkowe statuetki oraz uhonorowali najmłodszych sportowców, trenujących w prowadzonej przez GVT Pho3nix Academy zegarkami sportowymi.

Maja Włoszczowska, najbardziej rozpoznawalna polska zawodniczka kolarstwa górskiego, mistrzyni świata i Europy oraz wicemistrzyni olimpijska, wspólnie z najbardziej utytułowaną polską zawodniczką triathlonową Pauliną Kotficą poprowadziły trening dla dzieci. A w kolarskim treningu dorosłych udział wzięło kilkudziesięciu byłych i obecnych zawodników GVT.

Prowadzącymi galę, która odbyła się po zajęciach sportowych, byli Jacek Kurowski i Łukasz Grass.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group