Czwartek, 29 października
Imieniny: Wioletty, Jacka
Czytających: 612
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

16. kolejka Świdnickiej Ligi Halowej

Wiadomości: Świdnica
Sobota, 7 lutego 2015, 23:33
Aktualizacja: 23:35
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Poniżej prezentujemy wyniki 16. kolejki Świdnickiej Ligi Piłki Halowej. Na czoło tabeli wysunęła się Gamaflora Bystrzyca Górna.

16. kolejka

GAMAFLORA – POLONIŚCI 21:1

DLA GAMAFLORY
ŁUKASZ KRYSTYNIAK 3
WOJCIECH SZEWCZYK 2
KAMIL BEZEGŁÓW 4
KONRAD SAJDAK 11
KRZYSZTOF SZEWCZYK 1

DLA POLONISTÓW
MATEUSZ WIRCHNIAŃSKI 1

CUKROWNIK – JAKO TEAM 3:6

DLA CUKROWNIKA
MARIUSZ KUTELA 1
TOMASZ SZMEITER
SZYMON GOŹDZIEJEWSKI 1

DLA JAKO
MACIEJ MADZIAŁA 1
WOJCIECH SZUBA 1
GRZEGORZ FURMANKIEWICZ 1
PAWEŁ CHRZAN 1
MACIEJ TURZAŃSKI 2

DARBOR – DARBOR II 15:1

DLA DARBORU
GRZEGORZ BOROWY 15

DLA DARBOR II
ERYK KLEMIŃSKI 1

S.T.E.P. – STALÓWKA 2:6

DLA S.T.E.P.
WOJCIECH CIUBA 1
MATEUSZ BURDZY 1

DLA STALÓWKI
PRZEMYSŁAW OSIENIENKO 1
TOMASZ JANIKOWSKI 4
JAKUB WAWRO 1

SPOTKANIE ZALEGŁE:
GAMAFLORA – DARBOR II 7:1

DLA GAMAFLORY
WOJCIECH SZEWCZYK 1
KAMIL BEZEGŁÓW 2
MATEUSZ KRYJAK 1
KONRAD SAJDAK 3

DLA DARBORU II
PAWEŁ MAZANKA 1

PIŁKARZ KOLEJKI: JAKUB WAWRO STALÓWKA
BRAMKARZ KOLEJKI: BARTŁOMIEJ KOT JAKO TEAM

TABELA
1. GAMAFLORA BYSTRZYCA GÓRNA - 37 PKT 92:20
2. JAKO TEAM - 37 PKT - 87:20
3. DARBOR - 36 PKT - 90:30
4. BIZNESMENI - 22 PKT - 54:49
5. S.T.E.P. - 19 PKT - 53:57
6. STALÓWKA - 18 PKT - 45:45
7. DARBOR II - 10 PKT - 23:82
8. CUKROWNIK 7 PKT - 27:82
9. POLONIŚCI - 1 PKT - 15:101

KRÓL STRZELCÓW
45 – GRZEGORZ BOROWY
37 – KONRAD SAJDAK
26 – KAMIL BEZEGŁÓW
20 – MACIEJ TURZAŃSKI
16 – PAWEŁ TOBIASZ, WOJCIECH SZUBA
15 – MACIEJ MADZIAŁA
14 – PRZEMYSŁAW OSIENIENKO
12 – MICHAŁ MORAWSKI,
11 – MARCIN BAŁUT, WOJCIECH CIUBA
10 – Ł. SCHMIDT, R. PIECH, P. CHRZAN, M. KUTELA
9 – M. ROSIAK, G. KLIMCZAK,
8 – W. SZEWCZYK,
7 – D. LECHNIUK, M. SALAMON, P. LUBER, D. TYMCIK, T. SKOWRONEK, Ł. KRYSTYNIAK,
6 – M. KUSAJ, F. CIUBA,
5 – M. KRYJAK,
4 – A. KRZYKALSKI, A. KOTUS, M. SIEGIEL, J. ROSIAK, D. KUCHARSKI, G. FURMANKIEWICZ, T. JANIKOWSKI, M. WIRCHNIAŃSKI,
3 – W. SKOWRONEK, K. KUSKA, Ł. SZUBA, K. SZCZYGIEŁ, K. KUKLA, SZ. TUZIŃSKI, D. ŁYNKO, SZ. MUTZNER, D. PALIJ, K. CWENAR, M. KOZŁOWSKI, M. POJASEK, T. SZMEITER, K. SZEWCZYK, P. MAZANKA, J. WAWRO
2 – K. PIETRZYKOWSKI, Ł. KOT, K. JAGIEŁA, T. KUSAJ, P. SALAMON, MATEUSZ TURZAŃSKI, K.. MATWIEJKO, P. CZYKIETA, M. KWASZEWSKI, M. PONULAK, M. PIENIĄŻEK, E. KLEMIŃSKI,
1- S. GONEK, P. MATUSZAK, K. DZIURDZIA, M. MRÓZ, D. CHAJEWSKI, M. KLAG, P. ŁAZARCZYK, M. GRYKA, M. CIEŚLIK, A. SLATAN, J. DEC, SZ. TRAGARZ, P. BUDNY, Ł. SOMALA, J. PASIEWICZ, A. JAROSZ, M. BURDZY, SZ. GOŹDZIEJEWSKI

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group