Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 945
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: 2000 porcji narkotyków nie trafi na rynek

Środa, 9 marca 2016, 8:52
Autor: opr.red.
Region: 2000 porcji narkotyków nie trafi na rynek
Fot. red.
Wysoka kara pozbawienia wolności może grozić 36–letniemu mieszkańcowi Świebodzic zatrzymanemu przez policjantów za posiadanie marihuany w ilości pozwalającej na uzyskanie prawie 2000 porcji tego narkotyku oraz amfetaminy w ilości pozwalającej na uzyskanie 5 porcji tego narkotyku.

Policjanci z Wydziału dw z Przestępczością Narkotykową KWP we Wrocławiu wspólnie z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, w związku z uzyskaną informacją o posiadaniu narkotyków, weszli do jednego z mieszkań na terenie Świebodzic. Podejrzenia okazały się słuszne. Na miejscu funkcjonariusze ujawnili biały proszek oraz zielony susz. Po przebadaniu na testerach narkotykowych zabezpieczonych substancji okazało się, że są to amfetamina i marihuana. W mieszkaniu zatrzymanego 36-letniego mężczyzny znajdowało się prawie 2000 porcji marihuany oraz 5 porcji amfetaminy. Mężczyzna został po zatrzymaniu osadzony w policyjnym areszcie.

Zatrzymany usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków psychotropowych i odurzających.

Prokurator Rejonowy w Świdnicy wobec mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie narkotyków grozi do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość do 10 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group