Wtorek, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 604
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

2300 porcji

Wiadomości: Jaworzyna Śląska
Środa, 13 listopada 2019, 9:36
Aktualizacja: 10:38
Autor: red
Fot. KPP Świdnica
Policjanci z powiatu świdnickiego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o posiadanie środków psychotropowych. Funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę, z której można by uzyskać ponad 2300 porcji handlowych narkotyku.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy oraz Posterunku Policji w Jaworzynie Ślaskiej w wyniku działań operacyjnych zatrzymali 35-letniego mężczyznę, podejrzanego o posiadanie środków psychotropowych. Policjanci podczas przeszukania mieszkania zatrzymanego min. w komodzie w plastikowych woreczkach, a także w lodówce w plastikowym pojemniku ujawnili biały proszek, który poddano wstępnym badaniom. Potwierdziły one, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Nielegalny towar trafił do depozytu, natomiast jego właściciel do policyjnego aresztu.

Funkcjonariusze zabezpieczyli środki psychotropowe w ilości pozwalającej na uzyskanie 2.335 porcji handlowych amfetaminy. Ponadto policjanci w mieszkaniu zabezpieczyli również 2 wagi elektroniczne oraz gotówkę.

Mieszkaniec powiatu świdnickiego w sprawie usłyszał już zarzuty, teraz Sąd zdecyduje o jego dalszym losie.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, za posiadanie narkotyków grozi do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group