Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 981
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mokrzeszów: 25 tabletów

Czwartek, 17 grudnia 2020, 17:17
Autor: red
Mokrzeszów: 25 tabletów
Fot. Gmina Świdnica
Szkoła Podstawowa w Mokrzeszowie znalazła się wśród placówek, które otrzymały od Państwowego Instytutu Badawczego NASK – operatora Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej – 25 tabletów wraz z usługą dostępu do Internetu w formie „Szkolnych Pakietów Multimedialnych OSE”.

„Szkolne Pakiety Multimedialne OSE” stanowią formę wsparcia dla szkół, realizowaną przez Ministra Cyfryzacji, w uzgodnieniu z Ministerstwem Edukacji Narodowej, za pośrednictwem NASK PIB, udzieloną w ramach projektu budowy Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. W skład zestawu „Szkolnego Pakietu Multimedialnego OSE” wchodzi tablet z usługą mobilnego dostępu do Internetu (usługa LTE), klawiatura bezprzewodowa (Bluetooth) z etui, rysik oraz logotyp w formie naklejki do samodzielnego naklejenia na etui tabletu.

Jak zapewnia dyrektor Gminnego Zespołu Oświaty, Maria Jaworska, przekazany sprzęt elektroniczny z pewnością będzie służył m.in. uczniom korzystającym ze zdalnego nauczania. Łączna wartość otrzymanego wsparcia opiewa na kwotę blisko 25 tys. zł.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group