Poniedziałek, 15 kwietnia
Imieniny: Bazylego, Tytusa
Czytających: 1121
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: 25–lecie koła diabetyków

Niedziela, 10 marca 2024, 13:50
Aktualizacja: Poniedziałek, 11 marca 2024, 11:51
Autor: red
Świebodzice: 25–lecie koła diabetyków
Fot. UM Świebodzice
Niezwykłe wydarzenie miało miejsce dzisiaj w Polskim Stowarzyszeniu Diabetyków. Koło Miejskie w Świebodzicach obchodziło piękny jubileusz 25–lecia działalności.

Uroczystość poprowadziła długoletnia Szefowa Koła Krystyna Michalska, która z dużym powodzeniem, oddaniem i sercem dowodzi osobom zmagającym się na co dzień z cukrzycą. W imieniu Burmistrza Miasta Pawła Ozgi w uroczystości uczestniczyli: Zastępca Burmistrza Miasta Tobiasz Wysoczański oraz Sekretarz Miasta Sabina Cebula. Zastępca Burmistrza Miasta przekazał z okazji 25-lecia działalności serdeczne gratulacje: wspaniałej, długoletniej pracy, mającej na celu upowszechnianie profilaktyki zdrowia. Jak podkreślał Zastępca Burmistrza ćwierć wieku działań to powód do dumy i przykład modelowo prowadzonego stowarzyszenia, zarządzanego przez wspaniałą Szefową, której misją jest praca na rzecz drugiego człowieka i kierowanie świetnym zespołem ludzi. Współpraca z Państwem to wielka przyjemność i wyróżnienie, Zastępca Burmistrza Miasta podkreślał: jesteście zawsze gotowi do działania
i promujecie Nasze miasto. Krystyna Michalska oraz członkowie Stowarzyszenia zostali obdarowani przez Zastępcę Burmistrza Miasta oraz Sekretarz Sabinę Cebulę okolicznościowymi prezentami i kwiatami.

Tego dnia w uroczystości uczestniczyli także: Arkadiusz Jadłowski Prezes Zarządu Wojewódzkiego z Wrocławia oraz Dyrektor SP nr 1 Elwira Kirklo Rusek. Goście róenież obdarowali Krystynę Michalską oraz członków stowarzyszenia wspaniałymi życzeniami oraz upominkami, m.in. Szefowa otrzymała złote serce za zasługi.

Krystyna Michalska także nie zapomniała o członkach stowarzyszenia, nagrodziła za zasługi najaktywniejszych i najdłużej działających: Danutę Szafran, Renatę Szewc, Janinę Dziubę, Annę Kuklę.

Z okazji Dnia Kobiet Zastępca Burmistrza życzył Paniom wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze, przede wszystkim dużo zdrowia, energii do dalszego działania, samych słonecznych dni, takich jak dzisiaj. Zastępca Burmistrza obdarował kobiety różami.

Członkowie Stowarzyszenia przekazali na ręce Pani Krystyny Michalskiej upominek w postaci Świętej Rodziny. Odśpiewano także Sto Lat i wszyscy zostali poczęstowani jubileuszowym tortem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group