Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 1000
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: 4 Runda Rajdowego Pucharu Sudetów

Piątek, 26 października 2018, 17:39
Autor: red
Zwycięstwem zakończył się udział żarowskiej załogi w kolejnych zmaganiach rajdowych. Grzegorz Reda, któremu asystował tym razem Maciej Uss zajął pierwsze miejsce podczas Darvit Walimska Jesień Rajdowa, która odbywała się w ramach 4 Rundy Rajdowego Pucharu Sudetów organizowanej przez Walim Rajdowy.

Uzyskany wynik zagwarantował zawodnikowi z Żarowa usyskanie tytułu wicemistrza w klasie pierwszej sezonu 2018 Rajdowego Pucharu Sudetów. - Mojego etatowego pilota gościnnie zastąpił Maciek Uss, co przy moim pierwszym sezonie na odcinkach rajdowych, daje kolejne nowe, cenne doświadczenia dotyczące opisu trasy.
- Rozpoczęliśmy od 3 przejazdów na odcinku Walim-Jugowice Górne. Potem dwa ostatnie przejazdy po zmroku i kolejna dawka emocji, pierwszy raz jechałam na czas w takich warunkach. Drugi dzień to już klasyk, trzykrotnie pokonywana próba Walim - Przełęcz Walimska z zapętleniem. Żeby zjechać w dół trzeba było najpierw wspiąć się na górę. Moje auto pierwszy raz podjeżdżało pod wzniesienie o takim kącie i dało radę.

Rajd kończymy na miejscu pierwszym jednocześnie zostając wicemistrzem w klasie pierwszej sezonu 2018 Rajdowego Pucharu Sudetów. Składam serdeczne podziękowania: Ziggi Wo, Michał Kozak, Patryk Zywer, ART of FOTO by Bartek Żywarski, Maciek Uss, gmina Żarów, Strefa Okazji, Agencja Reklamowa Geospace i Auto Zywer - mówi Grzegorz Reda z Żarowa.

Niebawem będziemy mogli obserwować kolejne starty Grzegorza Redy podczas ostatniej rundy Tarmac Masters w Świdnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group