Sobota, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 883
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: 50 lat „Stokrotki”

Czwartek, 1 września 2016, 9:27
Autor: red
Świebodzice: 50 lat „Stokrotki”
Fot. UM Świebodzice
Okrągły jubileusz pół wieku istnienia świętują Rodzinne Ogrody Działkowe „Stokrotka”.

Okolicznościowe spotkanie odbyło się w niedzielę, 28 sierpnia. Wśród zaproszonych gości był Burmistrz Miasta Bogdan Kożuchowicz oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Łukasz Kwadrans, którzy oprócz gratulacji i życzeń przekazali na ręce Prezesa ROD Edmunda Sołowija urodzinowy tort. Słodkim prezentem zostali poczęstowani wszyscy obecni na uroczystości.
- Na pana ręce składam serdeczne podziękowania, ogrody działkowe to nie tylko zielone płuca miasta, ale i wpływające na estetykę miejsca pełne zieleni, kwiatów i dobrej energii, płynącej od ludzi, którzy je uprawiają. Serdecznie gratuluję i dziękuję za dotychczasową współpracę – podkreślał burmistrz Bogdan Kożuchowicz.

Z kolei burmistrz otrzymał z rąk szefa Okręgowego Zarządu Sudeckiego PZD Henryka Malika pamiątkowy puchar, będący podziękowaniem za bardzo dobrą współpracę działkowców z samorządem, puchar z okazji jubileuszu trafił także do Edmunda Sołowija. Pamiątkowe wydawnictwa otrzymali przewodniczący Łukasz Kwadrans oraz Ilona Szczygielska, Kierownik Wydziału Promocji, Informacji i Współpracy Zagranicznej UM. Zarząd „Stokrotki” nagrodził także tych działkowców, którzy szczególnie angażują się w pracę społeczną i dbają o swoje ogródki. Nie zabrakło także części artystycznej – na scenie wystąpił Zespół Akord oraz Dobrmierzanie – i poczęstunku.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group