Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 559
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Akademia Malucha

Niedziela, 30 czerwca 2019, 7:42
Aktualizacja: 10:44
Autor: red
Żarów: Akademia Malucha
Fot. UM Żarów
Zakończył się kolejny rok szkolny dla maluchów uczęszczających do Akademii Malucha w Żarowie.

W środę, 26 czerwca odbyło się spotkanie, na którym dzieci za udział w zajęciach odebrały pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki. Przed nimi teraz zasłużone wakacje. - Już 11 lat minęło od czasu, kiedy powołano do życia Akademię Malucha. Spotkania o charakterze edukacyjno-zabawowym cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Czas spędzony przez dzieci wypełniony jest nauką, zabawą i radosnym śmiechem. Z prawdziwą dumą i satysfakcją patrzymy na postępy naszych milusińskich. Niektórzy potrafią przebyć długą drogę, od niesamowicie nieśmiałych, do pewnych siebie i czujących się bezpiecznie, w gronie zarówno rówieśników, jak i dorosłych – mówi Stanisława Biernacka dyrektor biblioteki w Żarowie.

Za zaangażowanie, wsparcie i kolejny rok w akademii podziękowania usłyszeli również opiekunowie żarowskich zajęć. Podziękowania na ręce Elżbiety Kulas z Gminnego Centrum Kultury i Sportu oraz pracowników biblioteki składali najmłodsi uczestnicy Akademii Malucha.

Akademia Malucha kolejne zajęcia rozpocznie tuż po wakacjach. Na zajęciach, których uczestnikami są dzieci od szóstego miesiąca życia do lat czterech najmłodsi oglądają bajki, czytają książki, ale także biorą udział w zabawach ruchowych, poznawczych i zręcznościowych. Niektóre dzieci z pewnością rozpoczną nowy etap w swojej edukacji, którym będzie przedszkole. Najmłodsze zaś wrócą do biblioteki po wakacjach, aby zdobywać nowe stopnie sprawności i rozwijać umiejętności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group