Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 1000
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Akademia Malucha ma już wakacje

Piątek, 27 czerwca 2014, 11:25
Aktualizacja: 11:26
Autor: red.
Żarów: Akademia Malucha ma już wakacje
Fot. UM Żarów
Wspólnymi zabawami kolejny już rok szkolny pożegnały dzieci z żarowskiej Akademii Malucha. Maluchy, jak i kadra prowadząca udają się na zasłużony odpoczynek wakacyjny. W czwartek, 26 czerwca na ostatnim przed sezonem letnim spotkaniu wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, słodycze oraz upominki książkowe.

- Kolejny udany rok w Akademii Malucha już za nami. Zajęcia, które wspólnie z biblioteką realizuje Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem. Z uwagi na wysoką frekwencję utworzyliśmy w tym roku również dwie równorzędne grupy, do których uczestniczyło 32 dzieci ze swoimi rodzicami (opiekunami). We wrześniu spotkamy się znowu. Część dzieci powróci do Akademii, inne zaś uczestniczyć będą w zajęciach plastycznych GCKiS - mówi Elżbieta Kulas, prowadząca zajęcia w żarowskiej Akademii Malucha.

Za zaangażowanie, wsparcie i kolejny rok w akademii podziękowania usłyszeli również opiekunowie żarowskich zajęć. Podziękowania na ręce Elżbiety Kulas z Gminnego Centrum Kultury i Sportu oraz pracowników biblioteki składali najmłodsi uczestnicy Akademii Malucha. - Podziękowania składam również rodzicom, dziadkom i opiekunom wszystkich maluchów, które uczęszczały na tegoroczne zajęcia. Dziękuję za Wasze chęci, cierpliwość i zdeterminowanie - dopowiada Stanisława Biernacka.

Akademia Malucha kolejne zajęcia rozpocznie tuż po wakacjach. Na zajęciach, których uczestnikami są dzieci od szóstego miesiąca życia do lat czterech najmłodsi oglądają bajki, czytają książki, ale także biorą w zabawach ruchowych, poznawczych i zręcznościowych.

(Magdalena Pawlik)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group