Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 964
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Akcja "Alkohol" na dolnośląskich drogach

Poniedziałek, 18 marca 2013, 11:02
Aktualizacja: 11:04
Autor: red.
Dolny Śląsk: Akcja "Alkohol" na dolnośląskich drogach
Fot. KWP Wrocław
Dziś na terenie Dolnego Śląska policjanci prowadzą działania prewencyjno–kontrolne pod kryptonimem „Alkohol”. Działania te mają na celu eliminowanie z ruchu drogowego kierowców, którzy nie zważając na bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu, wsiedli za kierownicę, będąc pod wpływem alkoholu. Tego typu akcje organizowane są cykliczne i będą kontynuowane w ciągu całego roku.

6.00 to godzina, o której policjanci rozpoczęli działania pod kryptonimem "Alkohol". Funkcjonariusze drogówki dziś podczas wzmożonych działań kontrolnych będą zwracać szczególną uwagę na kierowców i sprawdzać losowo czy nie są pod wpływem alkoholu lub podobnie działających środków. Punkty kontrolne organizowane będą na tych odcinkach dróg, które są najbardziej zagrożone wypadkami oraz przestępstwami i wykroczeniami popełnianymi przez kierujących. Funkcjonariusze chcą uświadomić kierującym, że od ich zachowania na drodze zależy nie tylko ich życie i zdrowie, ale także bezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego.

Wzmożone działania prowadzone przez policjantów potrwają cały dzień i zakończą się o godz. 22.00.

Tego typu akcje organizowane są cyklicznie przez funkcjonariuszy i będą przeprowadzane o różnych porach dnia i nocy w ciągu całego roku.

(KWP Wrocław)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group