Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 1000
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Akcja mikołajkowa w MPK Świdnica

Wtorek, 9 grudnia 2014, 12:23
Aktualizacja: 14:27
Autor: red.
Świdnica: Akcja mikołajkowa w MPK Świdnica
Fot. użyczone
W dniach od 5 do 7 grudnia w autobusach MPK "Świdnica" Sp. z o.o. z inicjatywy pracowników i zarządu MPK "Świdnica" przeprowadzona została "akcja Mikołaj dzieciom w autobusach MPK".

- Informacja o akcji mikołajkowej była wyświetlana od środy, 3 grudnia na monitorach w naszych autobusach i ogłoszona na stronie internetowej MPK "Świdnica". W akcji wzięli udział nasi kierowcy, którzy wcielili się w Św. Mikołajów. Przystrojeni w mikołajkowe czapki codziennie rozdawali dzieciom lizaki - towarzyszyło temu bardzo miłe zdziwienie zarówno dzieci jak i dorosłych. Przewidziane były również trzy specjalne prezenty. Trzej spostrzegawczy szczęśliwcy, którym udało się dostrzec specjalnego Mikołaja na wymienione hasło "Niespodzianka" zostali nagrodzeni specjalnym prezentem - talonem upoważniającym do odbioru paczki mikołajkowej.

W paczce mikołajkowej oprócz słodyczy znalazło się kilka atrakcyjnych gadżetów i szkolny bilet miesięczny na miesiąc styczeń 2015r.

Szczęśliwcami zostali:
Wojtek Dziedzic z Lutomii Małej (05-12-2014) - na zdjęciu.
Natalia Klag z Bojanic (06-12-2014)
Na posiadacza trzeciego talonu paczka czeka.

Gratulujemy.

Mamy nadzieję, że nasza akcja spotkała się z miłym przyjęciem ze strony mieszkańców - informuje Wojciech Figiel, kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group