Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 762
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Akcja Poboru Krwi już za niespełna tydzień

Piątek, 5 kwietnia 2019, 11:40
Autor: red
Świebodzice: Akcja Poboru Krwi już za niespełna tydzień
Fot. organizatorzy
Wszystkich tych, którym los drugiego człowieka nie jest obojętny zapraszamy do udziału w Akcji Poboru Krwi. Zbiórka odbędzie się 10 kwietnia 2019 r. (środa), godz. 9:00–13:00 w Miejskim Domu Kultury, ul. Wolności 13.

Każdy krwiodawca, który w tym dniu podzieli się bezcennym lekiem, oprócz satysfakcji z czynienia dobra, ma szansę na wygranie nagrody ufundowanej przez Forum Wspierania Inicjatyw Lokalnych - nowoczesnych słuchawek bezprzewodowych.

Przypomnijmy, że krwiodawcą może zostać każdy, kto ma od 18 do 65 lat, posiada przy sobie ważny dokument tożsamości ze zdjęciem, waży powyżej 50 kg, nie chorował na żółtaczkę, kiłę, łuszczycę i cukrzycę, w przeciągu ostatnich 6 miesięcy nie miał wykonywanych zabiegów operacyjnych, tatuaży, przekłucia uszu lub innych części ciała i nie ma ciężkich chorób układu krążenia, pokarmowego, nerwowego i oddechowego, a także pozytywnie przejdzie badanie lekarskie.

Organizatorami zbiorki są: Urząd Miejski w Świebodzicach, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu, Klub HDK w Świebodzicach oraz Miejski Domu Kultury w Świebodzicach. Akcję tradycyjnie osłodzą cukierki z firmy ZPC Śnieżka S.A.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group