Piątek, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 537
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Akcja rekrutacyjna wolontariuszy wciąż trwa

Wiadomości: Morawa
Środa, 25 kwietnia 2012, 0:20
Aktualizacja: 0:21
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Jeszcze przez tydzień można zgłaszać chęć udziału w Programie Wolontariatu Strzegom Horse Trials.

Udział w programie to wyjątkowa okazja do uczestnictwa w organizacji Pucharu Świata w wszechstronnym konkursie konia wierzchowego, największej imprezy jeździeckiej w tej części Europy. To także niezapomniana przygoda, nowe znajomości i przyjaźnie, kontakt ze światową czołówką zawodników.

Dotychczas zgłosiło się już 70 osób – Poszukujemy otwartych, komunikatywnych osób, najchętniej ze znajomością języka angielskiego - mówi Marta Wójcik, koordynator projektu. Wolontariusze potrzebni są do pomocy w biurze zawodów, punktach informacyjnych, obsłudze informatycznej, przy konkursie ujeżdżenia, przy sędziowaniu terenowym, roznoszeniu ulotek oraz wielu innych zajęciach. Proces aplikacyjny kończy się 30 kwietnia.

Wolontariuszem może zostać każda pełnoletnia osoba. Wystarczy zarejestrować się w bazie danych przez wypełnienie formularza na stronie www.worldcupstrzegom.pl oraz zarezerwować sobie czas w terminie od 28 maja do 3 czerwca. Organizatorzy na czas trwania zawodów gwarantują ubezpieczenie NNW, zakwaterowanie w miasteczku namiotowym oraz wyżywienie.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.worldcupstrzegom.pl w zakładce Wolontariusze.

(Stragona Strzegom)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group