Czwartek, 30 marca
Imieniny: Amelii, Leonarda
Czytających: 1317
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/powiat świdnicki: Akcja "Znicz"

Wtorek, 2 listopada 2021, 7:26
Aktualizacja: 13:27
Autor: red
Świdnica/powiat świdnicki: Akcja "Znicz"
Fot. KPP Świdnica
Ogólnopolska akcja pod kryptonimem „Znicz 2021” rozpoczęła się w miniony piątek i trwa do dzisiaj.

Od piątku, a więc od momentu rozpoczęcia akcji „Znicz 2021”, na terenie powiatu świdnickiego funkcjonariusze zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących, a także dwóch kierujących którzy nie zastosowali się do zakazów sądowych oraz jednego kierującego, który prowadził swój samochód pomimo cofniętych wobec niego uprawnień do kierowania pojazdami

29 października na terenie Świdnicy świdniccy policjanci zatrzymany został 22-letni mieszkaniec Świdnicy, który kierował pojazdem marki Renault w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie.

Tego samego dnia tj. 29 października również na terenie Świdnicy policjanci świdnickiej „drogówki” zatrzymali do kontroli drogowej 43-letniego mieszkańca powiatu świdnickiego, który kierował samochodem osobowym marki Audi pomimo orzeczonego w przez Sąd Rejonowy w Świdnicy zakazu kierowania pojazdami.

30 października również na terenie Świdnicy zatrzymany został 44-letni mieszkaniec Świdnicy, który kierując pojazdem Mitsubishi doprowadził do kolizji drogowej. Stan trzeźwości kierowcy wykazał u niego blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna odpowie za spowodowanie kolizji ale też za jazdę w stanie nietrzeźwości

30 października funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego świdnickiej komendy-podczas kontroli drogowej sprawdzili wymagane uprawnienia u 40-letniego mieszkańca Wrocławia. Mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki Peugeot jechał pomimo wydanej przez Prezydenta Miasta Wrocław decyzji o cofnięciu uprawnień do prowadzenia pojazdów.

W poniedziałek 1 listopada na terenie Świdnicy - funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego kontrolowali kierującego samochodem osobowym marki VW. 36-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego kierował pojazdem pomimo orzeczonego przez Sąd Rejonowy w Świdnicy zakazu prowadzenia pojazdów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group