Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 916
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mokrzeszów: Aktywna tablica w Mokrzeszowie

Niedziela, 1 kwietnia 2018, 15:47
Autor: red
Mokrzeszów: Aktywna tablica w Mokrzeszowie
Fot. Gmina Świdnica
Szkoła Podstawowa w Mokrzeszowie w dniu 26 marca br. zorganizowała spotkanie międzyszkolnej sieci współpracy, na którą zostali zaproszeni dyrektorzy oraz koordynatorzy programu „Aktywna tablica”.

Obecni byli również nauczyciele ze Szkoły Podstawowej im. Ludwiki Wawrzyńskiej w Witoszowie Dolnym oraz Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Grodziszczu.

Spotkanie miało na celu dzielenie się wiedzą na temat wykorzystania TIK w edukacji. Lekcje z prezentacją multimedialną oraz wykorzystaniem nowego sprzętu w postaci laptopów, tablic interaktywnych, aplikacji oraz e-booków odbyły się w klasie VII (j. angielski) oraz klasie VI (lekcja przyrody).

Przypomnijmy:
Wszystkie szkoły podstawowe w gminie Świdnica uzyskały dotację na zakup sprzętu w ramach rządowego programu „Aktywna tablica”. W ramach programu szkoły zostały wyposażone w 12 kompletów tablic interaktywnych, projektorów, głośników oraz interaktywnych monitorów dotykowych, zgodnie z wnioskiem dyrektorów placówek oświatowych. Program finansowany był w 80 proc. ze środków budżetu państwa i w 20 proc. z wkładu własnego gminy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group