Sobota, 20 kwietnia
Imieniny: Agnieszki, Czesława
Czytających: 1564
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kostrza: Aktywne ferie

Poniedziałek, 24 lutego 2020, 7:33
Aktualizacja: 13:34
Autor: red
Kostrza: Aktywne ferie
Fot. UM Strzegom
Uczniowski Klub Sportowy "Aktywna Kostrza" działający przy PSP im. Jana Pawła II w Kostrzy w dniach 10–14 lutego 2020 r. zorganizował aktywny wypoczynek zimowy dla 45 dzieci, które spędzały ferie w swoim miejscu zamieszkania.

W tym roku przebiegał on pod hasłem „Po Internecie nie surfuję- historię i sztukę na żywo obserwuję, w sporcie również się lubuję”.

Część środków na organizację wypoczynku została pozyskana z gminy Strzegom w ramach konkursu na organizację wypoczynku zimowego dla dzieci i młodzieży szkolnej. Każdego dnia odbywały się wyjazdy sportowe i kulturalne oraz zajęciach profilaktycznych.

Uczestnicy zimowiska wyjechali do parku trampolin w Legnicy, wzięli udział w warsztatach kulinarnych i chemicznych w centrum zabawy Cinema Fun w Świdnicy, obejrzeli premiery filmowe w kinie Cinema 3d w Świdnicy oraz spektakl profilaktyczny "Słowik", oddawali się szaleństwu saneczkowemu w Andrzejówce, a na koniec bawili się na balu uczestnicząc w zabawach i konkursach profilaktycznych.

Wszystkie zajęcia spotkały się z dużym zainteresowaniem dzieci, które już deklarują swój udział w zimowym wypoczynku za rok.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group