Poniedziałek, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 1106
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Aktywne wakacje

Wtorek, 8 sierpnia 2023, 13:36
Aktualizacja: Środa, 9 sierpnia 2023, 10:37
Autor: red
Świebodzice: Aktywne wakacje
Fot. UM Świebodzice
Wakacyjna pogoda obecnie nie rozpieszcza, z utęsknieniem czekamy na promienie słońca. Są też pozytywne aspekty takiej aury, dzieci uczęszczające na sportową półkolonię do OSiR Świebodzice Spółka z o.o. mają czas zapełniony bardzo aktywnie.

Przez cały tydzień, od poniedziałku do piątku uczestnicy biorą udział w zajęciach sportowych w Hali OSiR, na kręgielni, chodzą do Wodnego Centrum Rekreacji, przed każdym wysiłkiem fizycznym jedzą smaczne śniadanie. Dzisiaj np. pojechały do Jump Planet w Wałbrzychu, a zaraz po powrocie wskakują na basen, a potem mają ciepły posiłek. Zaplanowana jest też wycieczka wyjazdowa do Kowar do Pałacowej Bawialni. dzieci także doskonale bawią się na siłowni z instruktorem.

Podczas wizyty w Wodnym Centrum Rekreacji spotkaliśmy dzisiaj uśmiechniętych uczestników półkolonii sportowej, którzy pływali oraz bawili się w wodzie pod czujnym okiem trenera oraz ratowników. Uśmiechem przywitali nas w basenie nasi seniorzy z Klubu Senior+ oraz z Klubu Senior + II, którzy byli wraz z opiekunem Adamem Fijałkowskim.

Sport to zdrowie, były tego zdania zarówno osoby w młodszym jak i starszym wieku.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group