Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 537
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: „Aktywny Senior– Uśmiechnięty Junior”

Czwartek, 28 kwietnia 2016, 12:00
Aktualizacja: 15:35
Autor: opr.red.
Świdnica: „Aktywny Senior– Uśmiechnięty Junior”
Fot. www.gmina.swidnica.pl
21 kwietnia 2016 roku uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Pszennie wzięli udział w wycieczce integracyjnej na Ślężę. Dzieci zaprosiły do wspólnego wyjazdu rodziców oraz dziadków. Wszystko w ramach projektu „Aktywny Senior– Uśmiechnięty Junior”.

Edukacja to wychowanie, a w każdym z tych etapów ważni są nie tylko nauczyciele i rodzice, ale i dziadkowie. Projekt AKTYWNY SENIOR - UŚMIECHNIĘTY JUNIOR realizowany jest do 27 maja 2016 roku. W ramach konkursu Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Pszennie otrzymała 4 tys. na realizację zadań i zakup niezbędnych pomocy (sprzętu sportowego, przyborów do ćwiczeń, rekwizytów do tańców, gier stolikowych). Jednym z nich jest wspólny wyjazd na Ślężę.

Po krótkiej rozgrzewce przeprowadzonej przez nauczyciela wychowania fizycznego grupa wyruszyła żółtym szlakiem prowadzącym na Ślężę. Po drodze uczestnicy wykonywali zadania oraz podziwiali piękno przyrody. Wycieczka zakończyła się wspólnymi zabawami ruchowymi i pieczeniem kiełbasek przy ognisku. Celem wycieczki była integracja i aktywizacja najbliższych członków rodziny – informuje Justyna Kukla ze SP im. M. Kopernika w Pszennie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group