Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 491
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: „Aktywny Senior– Uśmiechnięty Junior”

Sobota, 28 maja 2016, 16:22
Autor: opr. red.
Świdnica: „Aktywny Senior– Uśmiechnięty Junior”
Fot. www.gmina.swidnica.pl
Podsumowanie projektu AKTYWNY SENIOR – UŚMIECHNIĘTY JUNIOR, dzień dziecka, dzień matki i dzień ojca – to wszystko podczas jednego spotkania w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Pszennie. Edukacja to wychowanie, a w każdym z tych etapów ważni są nie tylko nauczyciele i rodzice, ale i dziadkowie. W każdym działaniu oprócz funduszów ważny jest przede wszystkim człowiek – mówiła Teresa Mazurek, wójt gminy.

„Aktywny Senior- Uśmiechnięty Junior” to projekt, który miał na celu edukację międzypokoleniową. Celem projektu było wzmocnienie więzi uaktywniających całe rodziny. W działania zostali zaangażowani ludzie nieaktywni zawodowo, dzięki czemu uczestnicy mogli wymienić doświadczenia i spostrzeżenia oraz mile spędzić czas wolny. Dziękuję wszystkim nauczycielom za zaangażowanie podczas realizacji projektu, dzieciom, ich rodzicom i dziadkom za udział – mówił dyrektor SP im. M. Kopernika w Pszennie.

Projekt adresowany był do uczniów klas I-III i członków ich rodzin. Każde pokolenie może przekazywać sobie wzajemnie umiejętności i czerpać radość ze wspólnego obcowania. Na jego realizację szkoła otrzymała 4 tys. zł. w ramach konkursu „Tu mieszkam, tu zmieniam” zorganizowanym przez Fundację Banku Zachodniego WBK. Doceniamy projekty, które przynoszą realne zmiany, a patrząc na uśmiechnięte twarze dzieci i ich krewnych jestem przekonana, że udało się osiągnąć zaplanowane cele – mówiła dyrektor banku BZWBK SA w Świdnicy Iwona Wojciechowska, obecna na spotkaniu w Pszennie.

Z okazji przypadającego Dnia Matki, wójt złożyła wszystkim mamom serdeczne życzenia. Brakuje słów, aby podziękować za matczyną odwagę, cierpliwość, dobroć, zrozumienie. Jednym z piękniejszych prezentów dla każdej mamy jest uśmiech dziecka. Mam nadzieję, że widoczne na twarzach waszych dzieci uśmiechy, są właśnie takim pięknym prezentem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group