Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 900
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dobromierz: Alicja Kawińska – młodym wójtem

Poniedziałek, 13 czerwca 2016, 8:45
Aktualizacja: 13:46
Autor: red
Dobromierz: Alicja Kawińska – młodym wójtem
Fot. UG Dobromierz
7 czerwca na stanowisku włodarza gminy Dobromierz zaszły pewne zmiany.

Jednodniowym zastępcą wójta Jerzego Ulbina była Alicja Kawińska - uczennica Szkoły Podstawowej w Dobromierzu. Ta krótka zamiana spowodowana była kolejną edycją konkursu plastycznego ,,Zostań Młodym Wójtem Gminy Dobromierz”, który już po raz czwarty zorganizował Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji przy współpracy z Urzędem Gminy Dobromierz i którego laureatem była właśnie Alicja. Natomiast uczennica Szkoły Podstawowej w Gniewkowie, Julia Gębicka otrzymała wyróżnienie.

Konkurs ma na celu popularyzowanie wśród uczniów wiedzy na temat Gminy Dobromierz, promowanie osiągnięć uczniów w środowisku lokalnym oraz angażowanie ich do samodzielnych działań. Młoda Pani Wójt urzędująca 7 czerwca, miała okazję zapoznać się z wieloma aspektami związanymi z funkcjonowaniem gminnego samorządu. Po przybyciu do dobromierskiego ratusza, Alicja spędziła czas w gabinecie wójta Jerzego Ulbina.

Następnie przyjrzała się obowiązkom wszystkich pracowników gminy. Dla laureatki konkursu dzień spędzony na stanowisku wójta był z pewnością czasem pełnym nowych wrażeń i być może swoje plany życiowe zwiąże właśnie z lokalnym samorządem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group