Środa, 17 lipca
Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Czytających: 972
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Morawa: Amazonki górą

Wtorek, 29 listopada 2011, 0:15
Aktualizacja: 0:16
Autor: red.
Morawa: Amazonki górą
Fot. archiwum
Na Andrzejkowych Zawodach Towarzyskich w skokach przez przeszkody, które rozegrane zostały w miniony weekend w Ośrodku Jeździeckim Stragona w Morawie dominowały amazonki. Julia Gillmaier, Emilia Goll, Izabela Anuszkiewicz, Paulina Góra i Katarzyna Stąpor to zwyciężczynie poszczególnych konkursów.

W zawodach wystartowało 35 par na co dzień jeżdżących w Ośrodku Stragona oraz okolicznych stajniach i klubach. Tradycyjnie już najlepiej obsadzona była klasa LL. Widzowie mogli zobaczyć w tym konkursie aż 27 przejazdów.

Konkurs L0 najlepiej pojechała Julia Gillmaier na Korsyce. Druga była Ola Chmielińska na Lewusie, a trzecia Emilia Goll na Rugii. W kolejnym konkursie LL-kucy pierwsza pozycja przypadła Emili Goll na Rugi, druga Julii Gillmaier na Korsyce, a trzecia Michałowi Konarskiemu na Blacky Princess.

Izabela Anuszkiewicz na Sipsi Fawr po raz drugi już wygrała konkurs LL. Izie przypadło również miejsce trzecie, na drugim natomiast uplasowała się Klaudia Skoneczna na Mambo. W klasie L pierwszą i trzecią lokatę zajęła Paulina Góra na Erbim. Druga była Tola Armańska na Sonecie.

W najtrudniejszym konkursie sobotnich zawodów dominowali instruktorzy jazdy konnej w Ośrodku Stragona - Katarzyna Stąpor i Jan Żmójdzin. Lepsza tym razem okazała się Kasia Stąpor na Aspanie, Janek Żmójdzin na Exelent Momo był drugi. Trzecie miejsce przypadło Agacie Jodko na Ebonicie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group