Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1031
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dobromierz: Amelia Młodym Wójtem

Czwartek, 13 czerwca 2019, 9:02
Autor: red
Dobromierz: Amelia Młodym Wójtem
Fot. UG Dobromierz
W poniedziałek, 10 czerwca br., na stanowisku włodarza naszej gminy zaszły pewne zmiany. Jednodniową zastępczynią wójta Jerzego Ulbina była bowiem Amelia Wiązek – uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej w Dobromierzu. Ta krótka zamiana spowodowana była kolejną edycją konkursu plastycznego ,,Zostań Młodym Wójtem Gminy Dobromierz".

Konkurs ma na celu popularyzowanie wśród uczniów wiedzy na temat Gminy Dobromierz, promowanie osiągnięć uczniów w środowisku lokalnym oraz angażowanie ich do samodzielnych działań. Młoda Pani Wójt miała okazję zapoznać się z wieloma aspektami związanymi z funkcjonowaniem gminnego samorządu. Po przybyciu do dobromierskiego ratusza, Amelia spędziła czas w gabinecie wójta Jerzego Ulbina.

Mogła między innymi usiąść w fotelu włodarza gminy, aby przez chwilę poczuć się jak osoba, która pełni tak ważną funkcję w gminie. Następnie przyjrzała się obowiązkom wszystkich pracowników gminy. Dla laureatki konkursu dzień spędzony na stanowisku wójta był z pewnością czasem pełnym nowych wrażeń i być może swoje plany życiowe zwiąże właśnie z lokalnym samorządem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group