Niedziela, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 868
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Amfetamina i marihuana

Poniedziałek, 23 lutego 2015, 12:04
Aktualizacja: 12:06
Autor: red.
Świebodzice: Amfetamina i marihuana
Fot. archiwum
Zarzut posiadania środków odurzających usłyszał 23–letni mężczyzna mieszkaniec Wałbrzycha. W jednym z mieszkań na terenie Świebodzic, w którym zamieszkiwał policjanci wspólnie z celnikami ujawnili blisko 1100 porcji narkotyków.

Policjanci z Komisariatu Policji w Świebodzicach wspólnie z funkcjonariuszami Izby Celnej z psem tropiącym z Wrocławia, w jednym z mieszkań na terenie Świebodzic ujawnili biały proszek i zielony susz roślinny.

Po przebadaniu na testerach narkotykowych zabezpieczonych substancji okazało się, iż jest to amfetamina i marihuana. W mieszkaniu znajdowało się 630 porcji amfetaminy i 460 porcji marihuany. Ujawnione narkotyki są własnością 23-letniego mężczyzny mieszkańca Wałbrzycha, który przyznał się do ich posiadania. W trakcie przesłuchania powiedział, że zakupił je we Wrocławiu na własny użytek.

Teraz policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie, sprawdzają czy mężczyzna nie udzielał ich innym osobom.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie narkotyków grozi do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

(KPP Świdnica)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group