Czwartek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 575
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Amfetamina i marihuana w biurku

Niedziela, 13 sierpnia 2017, 7:32
Autor: red
Świebodzice: Amfetamina i marihuana w biurku
Fot. KPP Świdnica
Świdniccy policjanci wspólnie z Funkcjonariuszami Izby Celno–Skarbowej w Wałbrzychu zatrzymali 18–letniego mieszkańca Świebodzic. Młody mężczyzna posiadał w mieszkaniu łącznie ponad 120 porcji narkotyków.

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach w wyniku pracy operacyjnej wspólnie z Funkcjonariuszami Izby Celno - Skarbowej w Wałbrzychu wraz z psem tropiącym zatrzymali 18-letniego mieszkańca Świebodzic.

W trakcie przeszukania mieszkania, w jednym z pomieszczeń w biurku ujawnili 2 woreczki. W środku jednego znajdował się biały proszek, który poddano badaniom na testerze narkotykowym, okazało się, że zabezpieczona substancja to amfetamina, a w drugim znajdował się susz roślinny, po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się że jest to marihuana. Łącznie zostało zabezpieczonych ponad 120 porcji tych narkotyków.

18-latek usłyszał już zarzuty, a w trakcie przesłuchania powiedział policjantom, iż narkotyk miał na własny użytek. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, za posiadanie narkotyków grozi do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group