Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 982
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Amica podarowała sprzęt

Środa, 3 maja 2017, 13:12
Aktualizacja: 14:15
Autor: red
Świebodzice: Amica podarowała sprzęt
Fot. UM Świebodzice
Jeden z największych, polskich producentów sprzętu AGD – firma Amica – przekazała komplet urządzeń do wyposażenia kuchni dla rodziny, która w katastrofie budowlanej przy ul. Krasickiego 28 straciła bliskich.

Sprzęt przyjechał do Świebodzic w środę, 26 kwietnia, specjalnym busem z napisem: „Amica z pomocą dla poszkodowanych w Świebodzicach”. Przekazał go osobiście Pan Henryk Szlachetka, Dyrektor Ds. Organizacji i Bezpieczeństwa Amica Spółka Akcyjna.

Goście najpierw spotkali się z Burmistrzem Miasta Bogdanem Kożuchowiczem, a następnie wszyscy udali się do rodziny, dla której przywieziono prezenty: kuchenkę, lodówkę, zmywarkę oraz pralkę.
- Jesteśmy niezwykle poruszeni tragedią, która się u Państwa wydarzyła, składamy kondolencje i głębokie wyrazy współczucia wszystkim, którzy ucierpieli w wyniku katastrofy. Chcieliśmy choć w ten drobny sposób pomóc Państwu w tych trudnych momentach – podkreślał dyrektor Henryk Szlachetka.

Sprzęt bardzo ucieszył rodzinę. Obecnie powiększyła im się ona znacząco, ponieważ zostali opiekunami dwóch nastoletnich chłopców, których mama i siostra zginęły w katastrofie.
- Bardzo serdecznie dziękujemy za wspaniały gest, każde wsparcie jest cenne – podkreślał burmistrz Bogdan Kożuchowicz. – Firma Amica była jedną z pierwszych, która skontaktował się z nami po katastrofie i zaproponowała pomoc w postaci sprzętu. Będzie on ogromnie przydatny, bo przecież mieszkańcy kamienicy stracili wszystko. Jeszcze raz dziękuję.

Sprzęt w postaci 6 pralek przekazała także firma Electrolux.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group