Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 529
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Andrzejki w bibliotece

Wtorek, 1 grudnia 2015, 6:40
Aktualizacja: 7:08
Autor: opr.red.
Żarów: Andrzejki w bibliotece
Fot. www.um.zarow.pl
Żarowscy seniorzy potrafią aktywnie spędzać swój wolny czas. Nie tylko z pełnym zaangażowaniem uczestniczą w zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku, organizują krajoznawcze wycieczki, ale pozwalają sobie również na odrobinę szaleństwa.

Tak seniorzy także spędzali tegoroczne Andrzejki. Dużo dobrej zabawy, wspólny śpiew i wspaniała integracja panowała w sobotę, 28 listopada w żarowskiej bibliotece. - Jak każdego roku w Andrzejki seniorzy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku, emeryci i sympatycy biblioteki spotykają się na wieczorze karaoke. Wspólnie śpiewamy i doskonale się bawimy.

W tegorocznej odsłonie uczestniczyło 60 osób, co potwierdza tylko, jak wielkie jest zapotrzebowanie na tego typu spotkania. Dużą niespodzianką dla wszystkich seniorów była obecność cyganeczki Zosi, która wróżyła z kart. W tej roli wystąpiła Helena Słowik, dyrektor żarowskiego gimnazjum. Pomagała jej wróżbitka Anna Sikora, studentka Uniwersytetu Trzeciego Wieku - mówi Stanisława Biernacka, dyrektor biblioteki w Żarowie.

Tego dnia repertuar był różny, jednak najważniejsza była dobra zabawa, która towarzyszyła wszystkim do końca imprezy. - Karaoke to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Jako emeryci mamy go nieco więcej i dobrze, że możemy go spożytkować na wspólnej integracji. Zostawiamy swoje problemy i zmartwienia, zawieramy nowe przyjaźnie i w dobrym klimacie muzyki z dawnych lat biesiadujemy do późnych godzin wieczornych - przyznaje Krystyna Markiewicz, prezes żarowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group