Sobota, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 985
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Andrzejki w bibliotece

Piątek, 29 listopada 2019, 13:51
Autor: red
Żarów: Andrzejki w bibliotece
Fot. UM Żarów
Biblioteka oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku w Żarowie w sobotę, 23 listopada zorganizowali tradycyjne Andrzejki dla żarowskich seniorów.

Niepowtarzalna scenografia, którą zapewniają książki oraz specyficzny klimat, który wśród nich panuje, sprzyjały dobrej zabawie i serdecznym rozmowom. Wśród atrakcji przygotowanych przez organizatorów nie zabrakło andrzejkowych wróżb, wspólnego tańca oraz karaoke. Każdy mógł zaśpiewać swoją ulubioną piosenkę.

- Andrzejkowy wieczór rozpoczęliśmy odśpiewaniem piosenki „Listopad, gdy już kończy dzień”, a potem były piosenki biesiadne i turystyczne, śpiewane solo i chórem, tańce w rytm współczesnych melodii i tych sprzed lat. Były kawały opowiadane z humorem. A wszystko przeplatane andrzejkowymi wróżbami. Wiedźma Ania, w którą tradycyjnie wcieliła się Anna Sikora, przygotowała wiele atrakcji. Był taniec integracyjny „Powitanie”, wróżby na przyszły rok, a także wybór Wiedźmy 2019. Zabawa była przednia, a śmiechu przy tym co niemiara. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony wieczór, a Gminnemu Centrum Kultury i Sportu za użyczenie sprzętu – mówi Stanisława Biernacka dyrektor biblioteki w Żarowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group