Wtorek, 2 czerwca
Imieniny: Marianny, Piotra
Czytających: 582
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

ASC Workers w żarowskiej podstrefie

Wiadomości: Region
Czwartek, 28 maja 2015, 9:00
Autor: opr.red.
Fot. www.um.zarow.pl
Na terenie żarowskiej podstrefy ekonomicznej Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest–Park" ulokowanych jest dziewięć dużych zakładów. W tym roku do grona firm strefowych dołączyła kolejna ASC Workers, która specjalizuje się przede wszystkim w dziedzinie kontroli jakości, naprawy i montażu różnorodnych części produkowanych na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego, metalowego i AGD.

Nie jest to firma, tylko potężny magazyn części dla przemysłu AGD. - Budowa magazynu na żarowskiej podstrefie rozpoczęła się w październiku 2014 roku i w tej chwili czekamy jeszcze na pozwolenie uruchomienia naszej działalności. W tym tygodniu magazyn powinien już funkcjonować w Żarowie. Kilka dni wcześniej zakończyły się również prace kanalizacyjne, które realizowane były na zlecenie gminy Żarów. Budowa magazynu pochłonęła blisko 4 miliony złotych - wyjaśnia Dariusz Kłapiński kierownik budowy firmy ASC Workers.

Magazyn od ASC Workers wynajmuje firma z żarowskiej podstrefy T&P Polska, która zajmuje się produkcją komponentów do sprzętu AGD tj. elektrozaworów, odkamieniaczy, pojemników regenerujących, młynków oraz systemów bezpieczeństwa tzw. water stop oraz termoplastycznych półproduktów tłoczenia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group