Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 951
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Aula jak marzenie

Czwartek, 25 lutego 2021, 11:52
Autor: red
Świebodzice: Aula jak marzenie
Fot. UM Świebodzice
Piękna aula w Zespole Szkół w Świebodzicach.

W trosce o komfort nauczania w Zespole Szkół w Świebodzicach zostało wyremontowane duże pomieszczenie usytuowane na drugim piętrze budynku A.

Duża, przestronna sala przeszła kapitalny remont, dzięki temu placówka oświatowa zarządzana przez Gminę Świebodzice ma piękną aulę z przeznaczeniem na organizację apeli, uroczystości, a także do wypoczynku podczas przerw dla młodzieży szkolnej.

W odbiorze auli w dniu 24 lutego uczestniczył Burmistrz Miasta Paweł Ozga, Zastępca Burmistrza Tobiasz Wysoczański, Sekretarz Miasta Sabina Cebula, Dyrektor Szkoły Magdalena Pawiłojć oraz kierownik wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Alicja Pawlica.

W auli zostały odrestaurowane ściany, podłoga, wymieniona została instalacja elektryczna. Remont został sfinansowany ze środków budżetu Gminy Świebodzice. Dodatkowo sala została wyposażona w rzutnik, nagłośnienie, ekran, stoły do gry w piłkarzyki, wygodne pufy.

Jak podkreśla Burmistrz Miasta Paweł Ozga, Zastępca Burmistrza Tobiasz Wysoczański, Sekretarz Miasta Sabina Cebula placówka dokłada wszelkich starań, aby wnętrze budynku nabierało nowego blasku, a młodzież ucząca się w szkole czuła się komfortowo. Czas pandemii intensywnie wykorzystywany jest w placówce na przeprowadzenie prac remontowych, co byłoby niemożliwe w normalnym trybie nauczania.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group