Środa, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 604
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Autentyczne Miejsce Talentów, czyli MDK odsłania tablicę

Poniedziałek, 21 marca 2011, 15:23
Aktualizacja: 15:24
Autor: GrA
Świdnica: Autentyczne Miejsce Talentów, czyli MDK odsłania tablicę
Fot. Wiktor Bąkiewicz
„Miejsce Odkrywania Talentów” – takim tytułem uhonorowano dwie świdnickie placówki oświatowe. Dziś w Młodzieżowym Domu Kultury oraz Szkole Podstawowej nr 6 odsłonięto pamiątkowe tablice przyznane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

- To przede wszystkim satysfakcja dla całej kadry Młodzieżowego Domu Kultury. I radość. Ale także bodziec do tego, by w naszej placówce żadnego talentu nie przeoczyć. Dostrzec każdego - mówił podczas uroczystości odsłonięcia tablicy dziś w samo południe dyrektor świdnickiego Młodzieżowego Domu Kultury Zbigniew Curyl.

W uroczystości odsłonięcia tablicy wzięli udział podopieczni Młodzieżowego Domu Kultury, rodzice, nauczyciele, dyrekcja oraz przedstawiciele Dolnośląskiego Kuratorium Oświaty.

– O świdnickim Młodzieżowym Domu Kultury słychać w okolicy, słychać w całej Polsce. Czekamy teraz na wzmiankę w prasie światowej – śmiała się Edyta Sobala z Dolnośląskiego Kuratorium Oświaty.

Dziś pamiątkową tablicę „Miejsca Odkrywania Talentów” odsłonięto także w Szkole Podstawowej nr 6 w Świdnicy. Świdnicki MDK oraz SP 6 znalazły się na liście dwudziestu siedmiu dolnośląskich placówek wyróżnionych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group