• Środa, 19 czerwca 2019
  • Godz. 2:55
  • Imieniny: Gerwazego, Protazego
  • Czytających: 896
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Autobusem na obchody

Wiadomości: Świdnica
Sobota, 7 listopada 2009, 8:48
Aktualizacja: 8:53
Autor: UM
Fot. UM
W związku z zaplanowanymi na 11 listopada uroczystościami na cmentarzu komunalnym przy ul. Słowiańskiej informujemy, że będzie możliwość bezpłatnego dojazdu na cmentarz specjalnym autobusem MPK.

Godziny odjazdów autobusów:

· ul. Emilii Plater – godz. 9.15;
· ul. Karola Marcinkowskiego – godz. 9.17;
· ul. Jana Riedla – godz. 9.18;
· ul. Ludwika Zamenhofa – godz. 9.20;
· ul. Waleriana Łukasińskiego – 9.25;
· pl. Św. Małgorzaty – 9.27;
· ul. Muzealna – godz. 9.30;
· ul. Grunwaldzki – godz. 9.32 + 5 minut postoju;
· ul. Śląska – godz. 9.44;
· Cmentarz Słowiańska – godz. 9.50

Po uroczystościach na cmentarzu autobus pokona taką samą trasę.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~chrapol 7-11-2009 15:52
Ta trasa jest chyba nieaktualna. Nie da się przejechał z Placu Św. Małgorzaty bezpośrednio na Muzealną jadąc przez Łukasińskiego.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group