Sobota, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 1313
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Autorski pop i covery O.N.A.

Czwartek, 4 kwietnia 2024, 11:00
Aktualizacja: Piątek, 5 kwietnia 2024, 13:01
Autor: red
Świdnica: Autorski pop i covery O.N.A.
Fot. organizatorzy
W sobotę 6 kwietnia Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza na kolejne występy lokalnych artystów. Usłyszycie przede wszystkim wpadający w ucho pop wzbogacony o elementy rocka, funku i soulu.

Drzwi Klubu Bolko ŚOK otwarte będą od 18:30. Na miejscu sprzedaż napojów, w tym wina i piwa zapewnia "sKŻynka". Poniżej prezentujemy przybliżony harmonogram występów:

19:00 / Arthur Samuel
19:50 / FanKlub
21:00 / O.N.A. coverband

Arthur Samuel to jeden z nielicznych reprezentantów akustycznego popu w Polsce. Baczny obserwator rzeczywistości, stąpający w świecie dźwięków i pomysłów na nowe piosenki, jako twórca nie pozwala na zamknięcie go w muzycznej klatce.

FanKlub wykonują autorskie kompozycje wokalistki i założycielki zespołu – Małgorzaty Szabuni. Za produkcję i aranżacje odpowiada klawiszowiec Maciek Janus. Grupa jest laureatem Ogólnopolskiego Festiwalu „Wielki Ogień" w Ostrowcu Świętokrzyskim, imieniem Miry Kubasińskiej.

O.N.A. coverband powstał w tym roku i bawi się świetnie brzmiącą muzyką rockową, okraszoną energicznym wokalem, a przede wszystkim przynosi klimat lat świetności legendarnej gdańskiej formacji.

Tylko do końca piątku obowiązuje w przedsprzedaży niższa cena biletów. Szczegółowe informacje i sprzedaż dostępne są na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury: https://sok.com.pl/wydarzenie/fanklub-o-n-a-coverband-arthur-samuel-pop-rock/

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group