Niedziela, 16 czerwca
Imieniny: Anety, Justyny
Czytających: 1340
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Bajkowe przedszkole

Niedziela, 6 czerwca 2021, 9:42
Aktualizacja: 14:43
Autor: red
Żarów: Bajkowe przedszkole
Fot. UM Żarów
1 czerwca Bajkowe Przedszkole w Żarowie zamieniło się w wielką, wesołą Krainę Zabawy. Specjalnie dla wszystkich maluchów nauczyciele wystąpili w przedstawieniu "Rzepka", które wywołało mnóstwo śmiechu i radości.

Wspólne zabawy, malowanie twarzy, bańki mydlane ... Z twarzy dzieci nie schodził uśmiech, a przecież o to właśnie chodzi w Dzień Dziecka…

– Dzień Dziecka to najbardziej radosny dzień w roku, dlatego zależało nam, aby przygotować jak najwięcej atrakcji dla naszych przedszkolaków. Zazwyczaj to dzieci przygotowują przedstawienia dla rodziców, rówieśników, czy nauczycieli. Tym razem było jednak odwrotnie. W końcu nasi wychowankowie mogli zasiąść na „widowni”, a my nauczyciele wystąpić na „scenie” w przedstawieniu „Rzepka”. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem i w skupieniu oglądały kolejne sceny, chętnie brały udział w zabawach, włączały się do śpiewania znanych piosenek. Na uwagę zasługuje również ich spostrzegawczość, bowiem bez problemu rozpoznały po imieniu swoje przebrane Panie. Nie zawsze mogą przecież zobaczyć nauczycielki w tak niecodziennej roli – mówiła Mariola Król z Bajkowego Przedszkola w Żarowie.

To nie była jedyna atrakcja przygotowana dla najmłodszych. Nie zabrakło wspólnej zabawy przy muzyce, a z wiązanką przebojów dla dzieci wystąpiła Ada Karkulowska mieszkanka naszej gminy.

– 1 czerwca to święto wszystkich Dzieci. W naszym przedszkolu był to dzień wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości, ale i niespodzianek. Świętowanie rozpoczęliśmy kolorowym korowodem ulicami naszego miasta, niosąc ze sobą optymistyczne hasła. Występ nauczycieli również wzbudził wiele zainteresowania i wywołał mnóstwo śmiechu i radości. A dla nas, całego personelu Bajkowego Przedszkola w Żarowie uśmiech każdego dziecka jest bezcenny – dopowiadała Elżbieta Wierzyk dyrektor Bajkowego Przedszkola w Żarowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group