Poniedziałek, 30 marca
Imieniny: Amelii, Dobromira, Kwiryna, Leonarda
Czytających: 763
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Bal karnawałowy

Wiadomości: Strzegom
Niedziela, 9 lutego 2020, 15:13
Autor: red
Fot. UM Strzegom
Karnawał w „Misiu Uszatku” w Strzegomiu to czas kiedy przedszkole zamienia się w baśniową krainę. W tym roku bal karnawałowy odbył się w baśniowej fantastycznej konwencji bajki ,,W Krainie Lodu 2 ''.

Dzieci bawiły się w towarzystwie księżniczek Elsy i Anny , bałwanka Olafa , renifera Swena . Gdy rozległy się pierwsze rytmy wesołej muzyki z królewskimi honorami, na bal przybyły lodowe księżniczki, śnieżynki, bałwanki, pingwinki oraz wiele innych postaci z bajkowego świata, które chciały pobawić się w tajemniczej lodowej krainie.

Wszystkie bajkowe postacie z wielką ochotą zatańczyły pierwszy lodowy taniec. Jak na prawdziwy bal przystało nie mogło zabraknąć niespodzianek. Przy dźwiękach fanfar na salę balową wjechał lodowy tort.

Nie zabrakło także innych lodowych przysmaków. Chociaż zabawa odbyła się w scenerii zimowej, to radosna atmosfera zabawy i gorące serduszka dzieci ogrzewały lodową krainę. Radosnej zabawie nie było końca. Był to bal nad bale, jak w prawdziwych bajkach, który pozwolił choć na jeden dzień urzeczywistnić dziecięce marzenia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group