Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 532
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mokrzeszów: Bal karnawałowy dla dzieci z rodzin zastępczych

Środa, 16 stycznia 2013, 0:15
Aktualizacja: Piątek, 18 stycznia 2013, 0:26
Autor: red.
Mokrzeszów: Bal karnawałowy dla dzieci z rodzin zastępczych
Fot. użyczone
12 stycznia w godz. 16.00–20.00 w świetlicy wiejskiej w Mokrzeszowie odbył się bal karnawałowy dla dzieci z rodzin zastępczych, działających na terenie powiatu świdnickiego.

W balu wzięło udział ok. 40 dzieci, którym towarzyszyli opiekunowie zastępczy wraz z Beatą Galewską, dyrektorem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy i pracownikami. W zabawie uczestniczyli również zaproszeni goście m.in. sędzia Maria Korenkiewicz – Przewodnicząca Wydziału III Rodzinnego Sądu Rejonowego w Świdnicy oraz Stanisław Wachowiak – Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych, Rodziny i Przeciwdziałania Bezrobociu. O oprawę muzyczną, przy której bawiły się dzieci, a także dobry humor i wspaniałą atmosferę zadbał wodzirej.

Dodatkową atrakcją były konkursy z nagrodami w formie słodyczy. Straconą w tańcu energię można było uzupełnić licznymi słodkościami przygotowanymi przez rodziny zastępcze oraz zapewnionymi przez tut. Centrum pysznymi naleśnikami i bigosem. PCPR w Świdnicy składa podziękowania wszystkim rodzinom zastępczym, których pomoc i zaangażowanie w zorganizowanie balu była niezastąpiona. Wyrazy podziękowania składamy również przybyłym gościom.

(Małgorzata Chodyniecka Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group