Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1322
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Żarów: Bal karnawałowy w Zastrużu

Wtorek, 31 stycznia 2012, 7:15
Aktualizacja: 7:19
Autor: red
Gmina Żarów: Bal karnawałowy w Zastrużu
Fot. użyczone
Partnerstwo lokalne „Żarowskie Inicjatywy” podczas uroczystego, noworocznego spotkania partnerów w Szkole Podstawowej w Zastrużu, nie próżnowało, czego efektem był zorganizowany dnia 27 stycznia 2012 r. bal karnawałowy, kończący tegoroczne ferie zimowe, w którym uczestniczyły dzieci ze świetlic i placówek z terenu Gminy Żarów.

Bal rozpoczął się zabawami integracyjnymi z wykorzystaniem chusty Klanza. W czasie trwania zabawy zorganizowane zostały przez Stowarzyszenie „Nasze Dzieci – Wspólna Szkoła” w Zastrużu liczne konkursy z nagrodami.
Gminne Centrum Kultury i Sportu zapewniło salę, oprawę muzyczną oraz możliwość pomalowania buziek, z czego dzieci chętnie korzystały. Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarowie zapewnił transport, poczęstunek oraz czuwał nad organizacją balu. Całość balu uświetnił występ duetu WIKTOMAR tj. Martyny Proniewicz i Wiktora Dąbrowy oraz taniec w wykonaniu Jakuba Salamona. Oj było czego posłuchać i na co popatrzeć… Serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych partnerów, jak również opiekunów świetlic. Niech uśmiechy dzieci będą potwierdzeniem, że warto animować tego typu działania.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group