Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 969
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Stanowice: Bal Seniora

Niedziela, 17 listopada 2019, 15:28
Autor: red
Stanowice: Bal Seniora
Fot. UM Strzegom
W Stanowicach 9 listopada br. odbyła się 24. edycja „Balu Seniora”. Bawiło się na nim ponad 100 osób w wieku od 19 do 90 lat!

Była to prawdziwa integracja mieszkańców w towarzystwie zaproszonych gości: burmistrza Strzegomia - Zbigniewa Suchyty, zastępcy burmistrza - Wiesława Witkowskiego, przewodniczącego Rady Miejskiej w Strzegomiu – Tomasza Marczaka, wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej - Piotra Szmidta z małżonką Kazimierą, ks. proboszcza Sławomira Marka, przewodniczącego Rady Parafialnej - Stanisława Baki i przedstawicielek Kasy Unii Lubelskiej, symbolicznego sponsora imprezy – pani Basi i pani Martyny.

Zgodnie z tradycją, Rada Sołecka – organizator balu, burmistrz Zbigniew Suchyta i radny Piotr Szmidt złożyli życzenia seniorom, a najstarszym uczestnikom balu - Anieli Śmierciak i Edwarda Pasisa wręczyli drobne upominki i kwiaty.

- Seniorów i gości zabawiał Dj Wojciech. 24. „Bal Seniora” za nami, a przed nami „srebrny jubileusz” w 2020 r. Czekamy z niecierpliwością. Dziękujemy wszystkim i do zobaczenia za rok – podkreśla sołtys Stanowic Zdzisława Dmytrarz.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group