Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 944
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Przyłęgów: Bal sołtysa

Czwartek, 6 lutego 2020, 7:30
Autor: red
Przyłęgów: Bal sołtysa
Fot. UM Żarów
Za nami Bal Sołtysa, który w tym roku odbył się w sobotę, 1 lutego w Przyłęgowie.

To impreza coroczna, gdzie spotykają się sołtysi i przedstawiciele Rad Sołeckich, wspólnie dziękując sobie za kolejny rok i całoroczną pracę na rzecz mieszkańców wsi.

Wszystkich gości przywitali burmistrz Leszek Michalak, Marta Jarosz z Urzędu Miejskiego w Żarowie oraz sołtys Przyłęgowa Agnieszka Proniewicz, dokonując oficjalnego otwarcia balu.

– Cieszymy się, że jesteście Państwo tutaj z nami. Goszczą nas u siebie mieszkańcy Przyłęgowa, którym serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i przygotowanie tegorocznej imprezy. Życzę udanej zabawy, a korzystając z okazji, podziękowania składam również wszystkim sołtysom za społeczną służbę – mówił burmistrz Leszek Michalak.

W tym roku gospodarzami uroczystości byli mieszkańcy Przyłęgowa, którzy dołożyli starań, aby impreza była udana dla wszystkich jej uczestników. Na stołach królowały przysmaki przygotowane przez gospodynie z Przyłęgowa. Panie zadbały, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Bal Sołtysa to była okazja nie tylko do wspólnej zabawy, spotkania, ale także do podziękowania za ciężką pracę sołtysom, radom sołeckim oraz wszystkim tym, którzy poświęcają swój czas angażując się w sprawy swoich wsi.

– Dziękujemy reprezentacjom mieszkańców wsi za przybycie. Podziękowania kierujemy również w stronę wszystkich, którzy włożyli dużo wysiłku w przygotowanie tej uroczystości – dziękowała sołtys Przyłęgowa Agnieszka Proniewicz.

Organizatorzy Balu Sołtysa w Przyłęgowie dziękują wszystkim współpracownikom za pomoc i zaangażowanie przy organizacji zabawy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group